Kadınların beklentisi ve eşitlik

Türkiye'de kadınların beklentisinin yüksek olduğunu düşünüyor musunuz ?
Bir kaç seviye üstü değil en az 10 20 seviye üstü peşindeler ? Erkeklerde pek durum gözükmüyor.
Çoğu kabullenmiş durumu

zaten onlara lazım olan kendisinde olmayan, sen neyin peşindesin ?

  • mrvengeance  (17.01.16 14:59:33)
Misal sen kendinde olani mi ariyorsun kadinlarda?

  • yons  (17.01.16 15:03:39)
bence türkiye'deki kadınların ilk beklentisi derdini düzgün cümlelerle anlatabilen adamların var olması.

  • gmzo  (17.01.16 15:10:21)
en çirkini bile yakışıklı erkek arıyor.

  • nothing in my way  (17.01.16 15:23:48)
hem fiziksel açıdan hem de maddi açıdan beklentileri yüksek.O günün trendi olana tapma var adeta. yakışıklı düzgün bir yüzü ve fiziği olan bir adam çeşitli şekillerde popülerliği yakalamış bir adamın yanında sönük kalabilir. Sadece instagram'da takipçi sayısına göre adam seçen kız azımsanmayacak sayıda. Maddi açıdan da harbiden gelirin iyidir adam gibi yatırım yaparsın mesela ev , arsa alırsın ama bunun kadın gözünde değeri yoktur. Kredi çekip lüks araba alana taparlar. Çünkü senin sahip olduğundan ziyade onun sahip olabileceği önemlidir.

  • roe  (17.01.16 15:42:09)
Gmzo+1000 hahaha, çok iyiydi

  • cecilia  (17.01.16 16:04:31)
Sizin gibi erkekler yüzünden böyleler. Etraflarında hep sizler varsınız. Kadınlar da haklı.

Yok kadınlar şöyle olmalı, böyle olmalı...

Size ne lan!
  • Traveller  (17.01.16 16:52:35)