[]

Kediye hediye (kafiyeli oldu)

Merhaba!
Yarın arkadaşa gideceğim, bir hediye alayım diyorum. Hediye alan/veren bir insan olmadığım için iyice şuursuzum bu konuda. Ev için bir şeye ihtiyacım yok dedi, 4-5 aylık kedisi için bir şey alayım diye düşündüm. Sizce mantıklı mıdır? Mantıklıysa nasıl bir şey alınır tavsiye verebilir misiniz?
Çok teşekkürler!


 
ördekli yaş mama güzel olabilir yada fare şeklinde kedi oyuncakları var hacıyatmaz gibi gidip gidip vuruyolar düşmüyor falan.


  • a darkness coming  (16.01.16 19:02:51) 
Kediotu diye bi arastir icinde onlar olan oyuncaklara kediler deli oluyor. Fikir de guzel ayrica. Bana biri getirse hosuma giderdi.


  • ghaash  (16.01.16 19:02:58) 
Kedilerin asla vazgeçemeyeceği bir diğer oyuncak olan kedi oltası alabilirsin kaliteli olanlarından.


  • Dr_Stat  (16.01.16 20:35:24) 
petege asilan kedi yataklarindan alin:

www.google.com.tr
  • e haliyle  (16.01.16 20:57:58) 
oltalı bir oyuncak +1
lazerli bir kedi oyuncağı (her kedi sahibine lazım)
kedi fırçası
cama yapışan vakumlu kedi yatağı
kedi evi
tırmalama tahtası
  • tiny penny  (16.01.16 21:08:02) 
furminator.

kediye şimdilik lazım olmasa da ilerde çok büyük iyilikler yapacak bir hacat. Tavsiye ederim. Kullanıyorum memnunum. Ama bunu ilerleyen dönemlerde de alabilirsiniz. Türkiye'de çok pahalı çünkü. Ben 20$'a aldım Amazon'dan geçen sene.

(Acaba kendi saçlarımda da kullansam dökülenlerde işe yarar mı diye düşünmüyor değilim:))
  • şapşiko  (16.01.16 21:15:28 ~ 21:17:13) 
oyuncak fare, içinde catnipli olanlar var (kedi otu).
kedi tarağı, suluk falan da alabilirsin.
mama alacaksan yavru kedi için mama almalısın. fakat mama olayı yaş biraz.
  • aithra  (16.01.16 22:54:07) 
Benimkine light ton balığı getiriyorlar. Yağlı olunca midesini bozuyor.


  • boyalı kuş  (17.01.16 17:37:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.