[]

ebook reader

selamlar,

bir adet calibro basic cihazim vardi,

uzun zamandir kullanmiyordum, bugun bir acayim dedim cihazda hayat belirtisi yok. son okudugum kitap kapagi ekranda, iki saattir falan sarjda bekliyor. hala henuz bir hayat belirtisi gostermedi.

acma kapama tusuna basili tutuyorum falan ama herhangi bir sey yok.

sadece acma kapama tusunda isik cikiyor o kadar.

ne olmus olabilir, nasil hayata dondurebiliriz?

 
şarjda beklet. baya bi beklet. piller kendini çalıstıracak voltajın altına dusup uykuya gecıyor bazen. aktive olmaları lazım.


  • anonymice  (16.01.16 17:41:58 ~ 17:42:30) 
bence bozuldu bu acilmayacak. oyle hissediyorum.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (16.01.16 18:03:56) 
bu arada, cihazi bilgisayara taktigimda da device olarak goremiyorum.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (16.01.16 18:07:30) 
Gönder garantiye


  • westblack  (16.01.16 18:16:41) 
firmware update sayfasini acabildim, ama normal sekilde acilmiyor hala. bakalim ne olacak.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (16.01.16 22:49:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.