Hobi helikopter

urun.gittigidiyor.com

Linkteki ürünü alacaktım ama şarjı 10 dakika gidiyormuş şaka gibi. Bu tarz oyuncakların şarjı uzun gidenleri var mı bildiğiniz?

öncelikle linkteki ürünü almayın. gerekirse banggood, dx gibi sitelerden benzerlerini daha ucuza alabilirsiniz.

ne kadar ekmek ne kadar köfte misali, pil kapasitesi arttıkça ağırlığı ve boyutu da artacaktır. bu modellerin taşıma kapasitesi son derece sınırlı. dolayısıyla ağır pili taşıyamazlar, manevra kabiliyetleri büyük ölçüde kısıtlanır. o yüzden makul bir süre uçuşa izin verecek, hafif, çabuk şarj edilebilecek boyut ve kapasitede piller tercih edilir. 10 dakika normal yani.
  • orient blue  (15.01.16 15:10:53)
50 dolara ebaydan drone almıştım. ve şarjı 5-6 dakika gidiyordu. yani normal.

  • cetoxim  (15.01.16 15:15:47)
uzun süre gidenleri yok. drone alanlar yanında 5 batarya daha alıp 10 dakkada bir indiriyorlar

  • dieselsingle2  (15.01.16 15:26:56)
Hayir, sarjlari kisa gider.

  • stavro  (15.01.16 15:34:15)
yok bu tür helikopterler 10-15dk civarında gidiyor. hep öyle.

dji ronin'ler falan, dronelar quadrocopterler daha uzun gidiyor ama tam ne kadar bilmiyorum. ekmek-köfte ilişkisi.

bir de ben bunun gibi bir şey almıştım, keyifli, havada tutması daha zor öğrenmek gerekiyor falan ama artık dronelar varken alınmaz bence. droneların uçuşu daha stabil, aslında bi bakıma daha "oyuncak"lar. Bu tarz helikopterlerin 6 kanallıları falan vardı adam ters çevirip akrobasi yapıyordu, o tür şeyler yapacaksan da yine gidip binlerce lira vermen lazım.

diyeceğim o ki bence de bunu alma, bu tür helikopter şeklinde olanları da alma, drone al.
  • rodriguez2  (15.01.16 15:34:55)
5-10 Dakikalık zevk için ne helikopter ne drone almaya değer vazgeçtim. Teşekkürler cevaplar için.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (15.01.16 15:50:26)