üst katta hayvan gibi sevişen çift +18

bizi ilgilendirmiyor elbette ama bunlar çok fantastik, adamın öküz gibi bir sesi var, hani kadın olsam ıslakken kururum, o derece, belki kadın seksi buluyordur bilemem, bildiğin "sex like there is no tomorrow" modundalar, endüstriyel porno dinliyor gibi hissediyoruz evin içinde, yarın öbür gün anam babam ziyarete gelse yerdeki new age halıya bakarak "ee anne iş güç nasıl" diye mahçup bir ses tonu veya "awkward silence" kaplayacak ortamı, alt katımızda da bizler gibi genç bir çift var, ne güzel insan gibi sevişiyorlar, alt katta yaşadıklarını bile fark etmiyoruz, acaba casting couch ümraniye mi var yukarıda? ne yapsak da bir şekilde tepki versek? kadın resmen dün gece "ver onu banaaaa!" diye bağırıyordu abi, hatta az önce de adam "çıkar onu çıkar!" diye bağırdı, bu kadar başarısız yalıtım olamaz diyeceğim, utanmadım yukarı koridora çıktım, koridor bunların sesleriyle inliyor, kapıya "HOP AİLE VAR" yazılı a4 kağıdı mı assam? dsfkdsf. neyse, teşekkür ederim.

öncelikle dfklhjşhşdfhd

kapılarına as hop aile var diye, etkili olur.
  • freetakilir  (14.01.16 19:25:03)
bizim eski evde yan komşu da öyleydi. bütün apartman inliyordu. hiç de gidip uyarmayı düşünmedim yazık sevişsinler işte. annenler gelince de nolcak yani sanki onlar hiç sevişmedi.
sevişen insanların önünü kesmeyin :)

  • sta  (14.01.16 19:28:03)
Onlar adına çok sevindim aslında. Apartman girişine "Belirli bir saatte çıkardığınız sesler komşular tarafından duyulmaktadır. Anlıyorum, benim de casting couch arkadaşlarım var ama yalıtımsız apartmanda olmuyor böyle" gibi şeyler asılabilir.

  • aychovsky  (14.01.16 19:28:51 ~ 19:32:16)
kardeş ingilizce kursuna başlamışsın hayırlı olsun, sex mex dert etme bunları geçer

  • mrvengeance  (14.01.16 19:29:32)
Sesler geldiği vakit Beyza durmazdan "olan var olmayan var" şarkısını yüksek sesle aç

  • kibrit  (14.01.16 19:29:42)
Sevismeseler bence daha kotu

Hep bunlar sevismemekten geliyo zaten basimiza
  • la noix  (14.01.16 19:29:53)
apartmanın girişine "duvarların inceliğinden ötürü bağğzı dairelerden çatur çutur sevişme sesleri geliyor." şekilde bir yazı yazarak hem uyarmış olursun, hem de dikkatlerin apartmanın en yaşlısı üzerine toplanmasını sağlayabilirsin

  • golgi aygıtı  (14.01.16 19:31:17)
bir defter alıp her gün 100 kez insanların özel hayatlarına karışmamalıyım, ben buraların prensi değilim yazabilirsin.

  • rygard  (14.01.16 19:32:39)
@golgi, iyi dedin ha, tam bizim katta huysuz ve negatif bir kadın var her şeyden nem kapan, üstlerine saldık mı tamamdır ^.^

  • devorgilla the gunslinger  (14.01.16 19:33:02)
Annenler gelmeye yakın sizde fazladan sandalye var mı acaba annemler sürpriz yapıp geldi de hazırlıklı değildim dersin. Allahlari varsa sessiz seks yaparlar artık.

  • hic sikilmadan seks yaparim  (14.01.16 19:34:08)
Bonus: aile içi şiddet var diye 155i arayabilirsin. Ahs ahs güzel deneyim olur.

  • hic sikilmadan seks yaparim  (14.01.16 19:35:11)
ahaha nerede oturuyorun bir gün ziyarete gelebilir miyim? :D benim hiç seks yapan komşum olmadı lan cidden nasıl oluyor ses duyunca insan nasıl hissediyor merak ediyorum. Bizimkiler hiç seks yapmıyor mu, sessiz mi yapıyor noluyor ne biliyim...

ben olsam kapılarına bir adet kelepçe, belki kırbaç falan bırakırdım :D hem komşuların duyduğunu anlarlardı hem de hayatlarına biraz daha neşe katarlardı belki ^_^
  • rodriguez2  (14.01.16 19:50:47)
@rygard, apartmanda diğer daireleri rahatsız edecek kadar yüksek sesle seks yapmak normal; bundan rahatsız olup bunu münasip bir dille açıklamak isteyen biri "prens" he? nasıl bir dünyan var senin devrimci çokoprens?

soruya cevap: abi 9gag'de orda burda görüyoruz, bu tip durumlar için sempatik notlar yapıştırıyo adamlar. ha türkiye'de ne kadar etkili olur bilmiyorum ama en azından senin yapıştırdığını bilemezler sanırım. apartmanın veya dairenin kapısına çok da rencide etmeden, "daha yavaş sevişseniz?" şeklinde bir not bıraksan belki dank eder. "duyuluyomuş yav" deyip dikkat etmeye çalışırlar. ha yok iplemezlerse, onlar zaten sopayla dövsen de akıllanmaz. mecbur dinleyeceksiniz. polis molis de bi şey yapmaz çünkü onlara.

anne baba değil de çocuklu misafir gelirse sıkıntı. bence anne baba en fazla gülüp geçer, "anam babam nasıl bi çevrede yaşıyosunuz siz yav" der ama çocuk olsa sıkıntı. nasıl açıklayacaksın bebeye. kulağını da tıkayamazsın ki.
  • der meister  (14.01.16 19:50:51)
der meister: büyüyünce anlarsın, kendi önünden ye, uzatma.

  • rygard  (14.01.16 19:52:19)
herkes dalgasına baksın birader ( i.hizliresim.com )

  • mrvengeance  (14.01.16 19:45:42)
2+1 hoparlörün varsa aç xhamster'ı gir hardcore'a son ses izlemeye başla. sesleri duyarlar belki kendilerine çeki düzen verirler. güzel bir şey herkes sevişsin rahatlasın ama rahatsız oluyorsan yapacak bişey yok.

  • komando kani var bende  (14.01.16 19:47:23)
ahahha betimlemeler falan mukemmel olmus. new age halı favorim:)

arkadas aksam aksam guldurdun.

cevap: kapiya not yaz "biraz se(k)ssiz olun" diye...
  • exlibris  (14.01.16 19:48:39)
hahahaha :D "yönetim kuruluna" söyle, şöyle bir bildiri yayınlasınlar lütfen: galeri8.uludagsozluk.com

Ben de hayatımda ilk defa bu son taşındığımız apartmanda şahit oldum böyle bir şeye. Bi gün işten eve dönüyorum, saat 18:30 civarları, merdivenden çıkarken iki alt komşumuzun çığlıklarıyla zıpladım. Gerçekten aile içi şiddet var sanıp bi iki saniye merdivende duraksadım, duvardan duvara çarpıyordu kadını maşallah :D Sonra yılbaşı günü kahvaltılık malzeme almaya çıktım, sabah 10:30 civarı. Dönüşte yine çığlık kıyamet kopuyorlardı. Yani saatler bakımından da bir enteresan bizimkiler :D Güzel şey ama allah kolaylık versin, ne diyeyim :D Gizli ve kibar bir not bırakılabilir eğer "çok" rahatsız ediyorlarsa :D
  • pandispanya  (14.01.16 19:54:31 ~ 19:56:55)
@rygard öyle özel hayat mı olur? siz "özgürlük" ü nereden okuyosunuz lan? bize de bi söyleyin. özel hayatmış :D

e bizim yazar kardeşin özel hayatı nolacak? elin karısı kanal tedavisi yaptırırcasına ağzına bir şeyleri alıyor diye apartman dinlemek zorunda mı?

@devorgilla apartmanın girişindeki duyuru panosuna "lütfen vazife esnasında yüksek ses çıkartıp gürültü yapmayalım" tadında yazı yaz. düzelmezlerse polise şikayet et.
  • kupigometa  (14.01.16 19:56:54)
Facebookta böyle bir durum için wifi isminin uyarı ile değiştirildiği caps görmüştüm.

  • mrmlq  (14.01.16 20:14:11)
sizin yüzünüzden ingilizce kasıp araya kelime serpiştiremiyorum de döv onları.

  • diffarensiyel  (14.01.16 20:16:39)
Diff 1+ adamlardan çok mevzuyu insanlara iletiminde kullandigin dil rahatsiz edici geldi. ingilizcem gayet iyi olmasına rağmen buna sahip olmayan insanlar adina hoş bulmadim. Empati kurup anlamayanlar icin anadilini dogru kullanman daha uygun olur böyle platformlarda sonuçta sordugun sorunun herkes tarafindan anlasilmasi gerek.

Birakin sevissinler desek olmaz yani. Kapilarina not atin gizlice. İse yarar.
  • rubiks cube  (14.01.16 20:35:08)
gizli not +1. insan o kadar bağırmaktan nasıl zevk alır hiç anlamıyorum :/ bi de türkçe harbiden dirty talking için uygun bi dil değilmiş bi kez daha anladım. ''ver onuuğ banoaağğ!!'' kulağa çok komik geliyor :D

  • fatal tragedy  (14.01.16 20:46:52)
bizde de var aynı durum. üst katta iki ergen var. çılgınlar gibi sevişiyolar. almanyada böyle şeyler normal kimse bişe demez de kız o kadar fake çığlık atıyo ki kız arkadaşım bile "this even turns me off" diyo sdfs yarın öbür gün annem ziyarete gelecek illaki. iki kişilik kruuz turu mu hediye etsem onlara annem gelince sfds

  • KidLazer  (14.01.16 20:46:54)
@rubik, anadil olayına hiç girmeyelim lütfen, sinirim bozularak yazdığım bir şey, en son tartışacağın insan benim o konuda.

  • devorgilla the gunslinger  (14.01.16 20:54:02)
swinger çifttir o :D

  • konskenkova  (14.01.16 21:02:44)
Eminim oylesindir. Buradan en son tartisilacak kişiden ziyade sonradan görme bir anlasilmazlik havasi seziliyor. Amacim tartismak değil tam tersiydi dikkatli okuma serefine nail olduysan... Dediğim gibi herkesin anlayacagi bir şeyler soylerseniz "herkes" yardimci olur.
Dilersen Cifti de böyle uyar cogunu anlamazlar.

  • rubiks cube  (14.01.16 21:09:25)
Ya apartman girisine ya da kapilarina not as.

Ha diyorsan ki kimseler gormesin bir gun kapilarinin altindan ativer notu.

Sahsen kapimin altindan not atilmisti ama tam tersi bir durumdu. Biz cok sesli sevisiyoruz kusura bakmayin diye. Bana ses mes gelmiyordu halbuki belki de tum dairelere attilar ayni notu.
  • halitkin  (14.01.16 21:20:40)
panpa notla ugrasma, ses gelmeye basladi mi 2+1den yapistir bir ilahi. baktin devam ediyo, allahuaqbar temali isid videosu filan ac.

  • kabak cekirdegi  (14.01.16 21:27:11)
işerdim. cok ciddiyim. yani herkesin yattigina eminsen cik kapilarina işe.

  • evimin paspasi  (14.01.16 21:38:06)
Hahahha :D onlar farkinda degildir bu durumun ya bilseler mahcup olurlar bence. Kucuk bi not yazarak uyarida bulunmak +1 diyorum ben de. Uyaridan sonra devam ederlerse seks esnasinda zillerine basip kac konsantrasyonlari bozulsun :D

  • turuncu sufle  (14.01.16 23:46:48)
Seslerini kaydedip bi flash diske at. "Videosunu da siz çekersiniz :)" diye de bir not iliştirip bırak kapılarına :) Daha dikkatli olurlar bence.

Evet insanların özel hayatı ama rahatsız oluyorsan yapacak bir şey yok, belirtmekten zarar gelmez.
  • hayal bilgisi  (15.01.16 02:34:08)
duyuru çok ingilizce.

sopayla tavana vur.
  • shedracon  (15.01.16 02:52:51)
"Abi, canımız çekiyor" de.

  • arnold schwarzeneger  (15.01.16 07:58:02)
Ver onu banaaaaa! ahahaha yarıldım sabah sabah ya. Bence çok tatlı bir çift bunlar ya.

Bina yalıtım reklam bülteni bul 30 40 tane her gün kapılarının altından at bence, belki uyanırlar. (:
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (15.01.16 08:14:53)