Demagoji Fahişesi !!

Terminoloji bilimine yeni bir ''Kavram'' kazandırdım.

Fikirsel katkı yapmak isteyen var mı?

''çok laf yapar. hep üstün gelmek için uğraşır. insani değerler onun için çok önemsizdir. Etik değerleri yoktur. zorda kalırsa mağduriyeti oynayarak, içinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışır. Acındırır! Kurtulduğu zaman intikam içgüdüsü ile demagojiye devam ederek süründürmeyi hedefler.''

Edit;

Kadınlarla hiçbir alakası yok!

Son zamanlarda, Türkiye'nin içinde bulunduğu Sosyo-Psikolojik durumu ve oluşturulan kötü imajı görmezden gelerek,Sürekli savunan koyunumsu varlıkların ruh halini tanımlamak istedim.

beynine sağlık kardeşim.

  • basond  (14.01.16 17:59:47)
kardeş adresini verirsen bir hafta içinde nobel ödülünü gönderelim.

  • der meister  (14.01.16 18:01:55)
Güzelmiş ben beğendim. En kısa zamanda cümle içinde kullanacağım.

  • ofelia  (14.01.16 18:34:26)
demagojinin ne olduğunu bildiğinden şüpheliyim.

  • air  (14.01.16 18:42:54)
Başarılı

  • empty man  (14.01.16 18:55:04)
@der meister

Ödülü alacak ''demagog'' arkadaş belli oldu.

@air

''Der meister'' Sana ödül gönderecekmiş. :)
  • voyage  (14.01.16 18:59:40 ~ 18:59:50)
Fikirsel katkıyı şöyle yapsak; tanımladığın şeylerin tıpatıp aynısı (etik değerleri olmayan, mağdur, nefret dolu, demagoji yapan vb.) kullanarak üretilmiş bir kavram seti var: köle ahlakı, köle, tek tanrılı din rahibi vs. olarak. Nietzsche 'ahlakın soykütüğü üstüne' içinde.

  • protector  (14.01.16 18:59:49)
sacma.

  • e haliyle  (14.01.16 19:04:12)
@e haliyle

Katkısız, katkın için saol kardeş.
  • voyage  (14.01.16 19:09:34 ~ 19:11:18)
@Brk37

bildiğim kadarıyla,

Fahişeliğin cinsiyeti olmaz ve sadece Fiziksel olarak ta yapılmaz.
  • voyage  (14.01.16 19:22:21)
@protector

nietzsche'nin felsefesinden etkilenen bir kimseyim,

tüm ahlaki değerlerin yıkıldığı, postmodern felsefenin babası nietzsche'nin başyapıtı olan ''ahlakın soykütüğü üstüne'' adlı kitabı önemli bir kaynak olarak kullanmak iyi fikir.
Kitabı henüz okumadım. Ancak hatırlattığın için teşekkür ederim.

İlk fırsatta okumayı düşünüyorum.
  • voyage  (14.01.16 22:08:56)