[]

google chromeda ip şaşırtmaca eklentisi

var mı? Dünya'yı ele geçirmek gibi kötü niyetlerim yok sadece fake hesap açtığı belli olanı banlarız falan diyen site sahiplerine gıcığım. mesela asıl hesabım ceza yiyince aynı pc ve modemle yeni hesap açsam bunun fake olduğunu naparsam anlayamazlar. Program olabilir, yöntem olabilir tek tıkla yapılacak bir eklenti olsa daha iyi olur garanti bir yöntem var mı.
 
zenmate


  • fakyoras  (14.01.16 16:22:53) 
zenmate daha cok üzebilir. mesela zenmate romanya gösterdiginde o kadar cok türk girdiginden, teklamlar, sitelerin otomatikman gelen seyleri hep türkce oluyor.

diyeceksiniz ki bu seninle alakali, hayir, sistem benim degil, usb linux aciyorum, her sey almanca ya da ingilizce, yabanci ülkedeyim, türkce hicbir seyim yok, gene de zenmate romanyaya baglanayim türkce görüyorum cogu seyi.

ayrica zenmatein cogu sagladigi ipler cogu sitede banli. mesela neredeyse hepsi 4chande cp nedeniyle banlanmis durumda. zenmate vs yöntemler üzebilir söyleyeyim simdiden.
  • aynadakiyabanci  (14.01.16 17:03:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.