avantajix kullanılır mı?

Selam,

Bir sıcak fırsatçı olarak bu avantajix işine hiç girmedim. Aylık belirli bir ücreti var diye hatırlıyorum, sürekli alışveriş yapmadığım için karlı olmuyordu. Her başlıkta görüyorum %5, %2 avantajix'i unutmayın diyolar, bizde neden yok diyorum :(

Doğru mu hatırlıyorum, aylık ücreti var mı? Kullanılır mı sizce? Bir zararı var mı?

Teşekkürleer

bir zararı olup olmadığını bilmiyorum ama bazı internet sitelerinde kullanılmak üzere 2-3 tl'ye yüzde 10, yüzde 20'lik indirim çekleri veriyorlar. eğer düzenli alışverişçi veya ölücü(gülücük) değilseniz bu yol daha mantıklı gibi.

  • golgi aygıtı  (14.01.16 16:28:03)
yıllık 10 tl diyor sitesinde.

www.avantajix.com
  • spirit crusher  (14.01.16 16:34:59)
ölücü sayılmam da takip ederim o indirimleri :D ucuza gördüm mü affetmiyorum.
__

Avantajix her ayın 25’inde eğer hesabınızdaki para 25 Liranın üzerindeyse size nakit para olarak ödeme yapar.

şuna ve diğer şeylere baktım da bulunmasında bir sakınca yok gibi? dursun, eğer 25tl yi geçerse verirler parasını :D %1'de ing pegasus'tan gelse mis gibi... :D :D :D
  • fakyoras  (14.01.16 16:38:57)
iyi de o ücreti senin kazandığın paradan kesiyor zaten. cebinden tek kuruş çıkmıyor yani. kullanarak bir zarara uğramazsın.

  • kumulatifvergimatrahi  (14.01.16 19:22:31)