Erasmus yabancı dil sınavı

Daha önce erasmusla yurtdışı eğitim almış arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Ne gibi sorular soruyorlar ingilizcede hangi konulara ağırlık verilir?

Teşekkürler

test oluyorsun
sonra paragraf yazıyorsun
sonra da sözlü mülakatı var

paragraf konusu çok farklı ne çıkar bilmiyorum ama genelde ülken hakkındaki güncel olayları anlatıyorsun

mülakatta da en sık sordukları şey eğer türkiye ye gelen bir turist olsaydın neler yapardın falan

kasma ya
  • croswell  (14.01.16 12:05:11)
Bizde YDS sınavının benzeri şeklinde olmuştu.

  • 1lisan1insan  (14.01.16 12:05:26)
bizde paraphrasing, apa style, bir de kısa bir essay vardı. hepsi yazma üzerineydi yani, hiçbiri test değildi tabi ki.

  • king lizard  (14.01.16 12:14:31 ~ 12:19:50)
dün oldum yazılı sınavınıç writing vardı use of english vardı. ve tabi ki reading ile listeningç bugün ise sözlü mülakata girdim. önce kendini tanıtıyorsun sonra rastgele bi konu verdiler onun hakkında konuştum.

  • jesuistrestriste  (14.01.16 14:11:39)