[]

Mahalle arasında ne dükkanı açılabilir?

Caddenin hemen altında evimin yanında bir dükkan var. İşlek denmese de caddeye çıkarken insanlar çok kullanıyor. Ayrıca sağlık ocağı ve eczane var etrafta. Sizce ne yapılabilir böyle bir konumda?
 
Bufe olur. Pogaca falan tarzi seyler de satilabilir, insanlar ise giderken alir.


  • innerbliss  (13.01.16 18:15:09) 
büyüklüğü nedir bilmem ancak kuru temizleme olabilir. ben durmicam atıyorum annem işletsin dersen ev hanımıysa vs ütücü vs olabilir. bu arada ütücüler çok güzel para kazanıyor benden söylemesi.


  • KidLazer  (13.01.16 19:06:26) 
tuhafiye


  • mutlu yillar sana  (13.01.16 19:09:47) 
Manav tabiiki. en garanti alan batma derdi yok.


  • komando kani var bende  (13.01.16 19:10:53) 
Kahvaltilik ürün sarkuteri tavukcu karisimi bir sey.


  • rubiks cube  (13.01.16 19:37:51) 
Emlak


  • kibrit  (13.01.16 20:33:03) 
Gargi acı sos. Tost. Kendi sosları ve menüsü var. Marka Franchise veriyor oldukça uygun. Lezzetli.


  • yetmisyedi  (13.01.16 22:00:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.