[]

wifiye bağlanınca telefon dosyalarının paylaşılması

Bugün iş yerinde bağlanınca ortaya çıktı. Wifiye bağlandım ve direk telefonum usb ile bağlamış gibi pclerde göründü. ve bütün dosyalar erişilebilir oldu.
Sadece benim telefonda oluyor bu. sizce neden? 
Otomatik senkronizasyon şeklinde bir olay vardır muhtemelen telefonda, wifi görünce direkt aktarım yapıyordur onu engellemek lazım.


  • angelus  (13.01.16 12:51:51) 
yakın zamanda airdroid diye bir program kurdunuz mu? ya da bir aplikasyonla beraber kurulmuş olabilir mi? telefonunuzu bir kontrol etmekte fayda var.


  • ordabiyerde  (13.01.16 13:45:38) 
@ordabiyerde aynen hocam kullanıyorum o uygulamayı. ancak ondan sonra telefona format attım lolipopu yükledim airdroidi tekrar yüklemedim. şimdi yandex disk var ama farklı amaçlı uygulamalar tabi.


  • six packsiz  (13.01.16 16:34:47) 
@ananiyimoguz aga ilk dediģin kapalı. Ikinci dediğini bugün yaptım ama zaten kapalıydı o olay. Ben yinede aktif yaptım ve bütün izinleri kapadım sonrada komple kapadim o olayı. Ama yine wifiden bağlanınca orada görünüyordu.


  • six packsiz  (13.01.16 18:14:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.