caddebostan kültür merkezi

kadıköyden boğanın oralardan falan nasıl gidebilirim?
kadıköyü iyi bilmiyorum.
teşekkürler.

kadıköy vapur iskelesinin oradan sarı dolmuşlara bin sahilden giden, caddebostan migrosta in. Orada kime sorsan gösterir.

  • oscar  (12.01.16 23:10:57)
caddebostan migros ilerde kalabilir (ara sokaklardan çıkarsın yine ama oraları bilmiyorsan girme o topa derim). plajyolu sokağında ineceğini söyle şoföre. o sokağa girince ilerde sağda haldun taner sokak var. ckm de o sokakta.

  • dinsiz adam  (13.01.16 00:02:52 ~ 00:03:29)
dolmuşa binme 4 numaraya 16 numaraya yada 16d ye bin. eski adı gelengül yeni adı sanırım ırmak okulları olan otobüs durağında in 2 dk yürürsün sadece.

  • gliderpilot  (13.01.16 00:05:31)
Dolmuşla gidersen migrosta ışıklara tamamen değil de öncesinden soldan yukarı tek çıkış var burger öncesi yukarı doğru 2. Sağ sokakta

  • heavenly  (13.01.16 00:25:27)
Kadikoy vapur iskelesine alternatif, bogadan ters istikamette biraz yuru, ilerde sagda bir durak daha var. Orayi da.kullanabilirsin. Iskeled'den binersen "sahilden" gidene binmeyi ve ve "caddebostan migros" demeyi unutma sakin. Indigin yerden caddeye dogru yuru, solda starbucks'in oldugu yesil binadan iceri gir ve L seklindeki yolu takip et, onune cikacaksin. Normal zamanda dolmusla yolculuk 15 dakika surerken trafikte uzayabilir bu sure. Bol sans!

  • pietro  (13.01.16 02:23:24)