sıfır iphone 5s mi yoksa ikinci el iphone 6 mı?

ekranı küçük olmasa direkt 5s alacağım ama ekranı düşündürüyor, çok oyun oynayan bi tip de değilim, whatsapp, diğer sosyal medya platformları vs.
ama iphone 6 alırsam 2. el alabilirim. sizce ne yapayım, 5s kullananlar yorumlarsa çok iyi olur, teşekkürler.

ikisinide kullanan birisi olarak 5s kullanan birisine 6 al demem gereksiz ama ikisinden birisini yeni alacak birisine temiz ise 6 al derim.

  • ihanet kac kisilik  (12.01.16 23:00:22)
ekran büyüklüğü telefonda aradığın özellikler arasında üstlerde değilse 5s derim.

  • diyojenimtırak  (12.01.16 23:10:26)
6nin ekran disinda 5s'ten farki ne bilmiyorum ama oturup da destan okumayacaksan 5s fazlasiyla yeterli bence. "Keske su da olsaydi" dedigim bir ozelligi yok su ana kadar. Belki bilmedigimdendir.

  • letheavendangered  (12.01.16 23:20:20)
ikinci el iphone alma.

  • steve rogers  (12.01.16 23:27:10)
letheavendangered +1
aynen katiliyorum sahsen

  • jedilance  (12.01.16 23:45:36)
İkinci el iphone 6. iphone 5s kullanmadim ama arkadaslarda vardi ikisini yanyana koyunca kesinlikle 6. 6 cikali cok olmadi zaten eger temizse al. Ben cok temiz kullandim mesela tek bir cizigi yok. Temizini bulmaya calis. Alinca da mutlaka kilifla kullan yoksa cizilirse moralin bozulur :)

  • matilda  (12.01.16 23:46:21)
6 serisinin şarj olayı 5 serisine göre çok daha iyi. 5 veya 5s alma derim ben.

  • sarlatan  (01.03.16 16:47:46)
5s aldım hocam :)

  • farenin sol tusu  (02.03.16 22:27:33)