Magazada unutulan kiyafet sorunu

Gecenlerde bir kazak almistim, ama henuz etiketiyle beraber duruyordu, degistirirsem diye cikartmamistim. Bugun magazaya gittim, birkac sey baktim, kabinde denedim, o etiketiyle beraber duran zaten satin almis oldugum kazagi da denedim arada karar veremeyince, degistirsem mi, degistirmesem mi diye.

Sonra zaten satin almis oldugum kazagi kabinde unutup digerlerini odeyip cikmisim. Eve gelince fark ettim. Simdi benim o etiketiyle duran satin almis oldugum kazagin, benim kazagim oldugunu nasil ispat edebilirim ki? Gidip direkt soylesem inanirlar mi? Ne yapmali?

Magaza: Zara

fatura lazım kamera kayıtları lazım

  • cekilmis gayfe  (12.01.16 21:04:24)
Fatura var ama magazaya posetle girdim, ayni posetle ciktim, kazagin benim oldugumu anlamalari icin anca kabinde olmasi lazim kamera. Uc hafta once almistim kazagi da.

  • yuzır  (12.01.16 21:07:25)
Alarmı yoktur üzerinde.

  • cakabo  (12.01.16 21:07:30)
çok fazla geç kalmadıysan alarmı sökülmüş kazak olduğu için, fişini de gösterdiğin takdirde bulup verebilirler herhalde.

  • gregory  (12.01.16 21:08:25)
O alarmlari kendimiz cikaramiyor muyuz, simdi itham edilmek falan da istemem yani

  • yuzır  (12.01.16 21:08:39)
mağaza envanter/stok programında o modelin hangi bedeninin kaç adet olduğu görülebilir, dediğin beden +1 çıkarsa haklı olduğunu anlarlar.

  • emfuzi  (12.01.16 21:09:14)
bu arada mağaza numarasını internetten filan bulup ara, kazağın rengini modelini filan söyle, değiştirmeye getirmiştim ama unuttum filan de. daha hızlı davranmış olursun.

  • gregory  (12.01.16 21:09:55)
kameradan kazakla girdiğin görülür. sonra görevlinin o kazakla dışarı çıktığı görülür böylece hak verilir.
alarmı çıkartmak basit iş değil kazak kesin parçalanır hatta çıkarırken.

  • cekilmis gayfe  (12.01.16 21:16:41)