[]

Satranç seti

arkadaşlar merhaba.satranç seti almayı düşünüyorum,ama zerafet,şıklık çok mühim ,maalesef türkiye'deki sitelerde bu kadar güzel bir takım bulamadım,çok sıradan kalıyorlar yanında :

thechessstore.com

ve işin kötü tarafı,dolar üzerinden olunca fiyat korkunç bir para çıkıyor ortaya,600 lira olsa bir nebze iyi,bunun üreticisi ıtalfama diye bir italyan firma,buna benzer ya da bunun çakması bir seti türkiye'de,türk sitelerinde,daha doğrusu türk parasıyla satılık şekilde bulabileceğim bir yer var mı acaba?ya da çakma taşlar alabilmek için bir öneriniz? yardımcı olursanız çok mutlu olurum,teşekkürler şimdiden.

 
Baya baktım yakın sayılabilecek şunları buldum;
www.artisthediyelik.com
www.artisthediyelik.com
www.artisthediyelik.com
www.artisthediyelik.com
www.ehobim.com
www.ehobim.com
Bunun kadar şık değiller ama en azından değişik ve biraz kaliteli takımlar gibi.
  • hala mi ceren yahu  (13.01.16 00:06:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.