Böyle bir koyvermişlik?

Selam. Final haftası geldi geleli bir kere kitabı açmadım. Vizelerde de açmamıştım zaten ilk vizeler iyiydi ikinciler girdi finallere de hiç kurtarmak için giresim bile yok. Böyle bir procrastination görmedim ben. Bunu nasıl yeniyoruz gençler? Final haftamda witcher serisini bitiriyorum açıp da iki sayfa bir şey okuyamıyorum. pls help

yirmi küsur yaşında ya da o civarda bir adama niçin ders çalışmasını ya da okulu geçtiğinde ne olacağını mı söylememizi istiyorsun? üstelik bunu sikindirik bi türkçe ile.

tavsiye, koy götüne gitsin boş ver çalışma, mezun olup ne olacak sanki. bir iki oyunda daha bitir kantinde geyiğini yaparsın.
  • zugas  (12.01.16 16:25:18)
@j r r tolkien hayrani pdf'den çalışıyorum :/ Sorun o da değil zaten kitap çok detaylı bir kitap mesela şu çıkmaz diyorum lak sınavda çıkıveriyor apışıp kalıyorum öyle. Detaylara çalışmayı deneyince de sıkılıp bırakıyorum hemen.

@zugas Hocam beni motive etmenizi istemedim farkettiyseniz. Böyle böyle sorunum var nasıl aşılır diye soruyorum. Türkçe bilgisi mi yarıştırıyoruz burada? Azala azala bitin lütfen.
  • Atimi  (12.01.16 16:31:33)
Aynılarını yaptım. Okul uzadı.
Arkadaşlarla çalış
Yoksa da bundan sonra her derste kendine arkadas bulmaya calıs öyle devam et, diğer türlüsü zor oluyor
Bu final dönemi için de kütüphaneye git. Mecbur calısıyosun
Kolay gelsin
  • purplee  (12.01.16 17:37:42)