buraya nasıl giderim (kozma gıda / yeni ideal salam)

selamlar açık adres
Irmak Caddesi Katmerli Sokak No.6/8 Yenişehir Beyoğlu İSTANBUL

haritadaki yeri
www.google.com.tr!4m2!3m1!1s0x0:0x27f0f75d6ce6998c?sa=X&ved=0ahUKEwiXre3coqTKAhVGFCwKHcxqBA8Q_BIIYjAK

nasıl gidebilirim acaba buraya?
dolapderede bi tek bilgi üniversitesini biliyorum, oraya baya uzakmış. belki osmanbey tarafında kalan kısmındadır dedim, osmanbey metrosunu işaretleyince de uzak kalıyor. şişli belediyesi'ne ise yakın. vallahi kafam karıştı. nasıl gidebilirim buraya bir bilen varsa ses etsin dostlar :/

ay acil evden çıkacağım dostlar upluyorum kusuruma bakmayınız.

  • gang leader of wasseypur  (12.01.16 13:42:42)
Sisli/mecidiyekoy'e gideceksin. Metro ya da otobusle. Oradan yuruyerek ulasabilirsin.

  • delikan76  (12.01.16 13:45:12)
nasıl yürüyeceğim ama nereye yani çözemedim haritadaki yerini, etrafında sizin bildiğiniz bir yer var mı

  • gang leader of wasseypur  (12.01.16 13:46:34)
google maps'de gidecegin adresi yazdiktan sonra directions butonuna bas ve yurumeye baslayacagin yerin adresini gir. Goggle sana en kisa yolu verecektir. Yuruyerek 30 dakika suruyor mecidiyekoy'den. Eger o kadar yurumek istemezsen Okmeydani Egitim ve Arastirma Hastanesinin oraya nasil gidebilecegini sor, muhtemelen dolmus, otobus vs bulursun. Gidecegin yer Okmeydani Egitim ve Arastirma Hastanesi'nin cok yakininda.

  • delikan76  (12.01.16 13:52:05)
Pangaltiya saniyorum metro var,oraya ulas indikten sonra dolapdere yolunu sor oradan yuru,yokus asagi gideceksin yorucu degil maks 10 dakika surer,bilgi universitesine cok yakin bu adres.

  • cizgilipijama  (01.05.16 11:04:29)