NBA Live 2010 vs. NBA 2K10

Son 2 yılda 2K sports beni benden aldı ancak bu yıl kararsızım.
Hangisini önerirsiniz ve neden, açıklarsanız süper olur. [PS3]

ben ikisini de oynadım. live 09 çok kolay geliyor. tabi oyunun ayarlarından zorluk derecesini değiştirerek oynamama rağmen kolay sayılar ve isabetli faul atışları yaptım. yalnız kontrolleri çok kolay ve kullanışlı. kullanımı ve oynaması bu açıdan güzel.

nba2k10 ise görece zor bir oyun. faul atışları dış atışlar pota altında sayı bulma hatta smaç yapma gibi durumlar zor. kontroller de live 09 a göre daha karmaşık.

senin hangisinden keyif alacağını bilmem. ama ben bazen bol sayı atmak istiyorum kimi zamanda taktiksel ve fiziksel mücadele. sen hangisini sevdiğine karar ver ona göre oyna.
  • sayha  (25.10.09 00:05:10)