[]

bu diş çekimine 5 gün rapor verilir mi?

En sol alttaki diş. Büyük ihtimalle çene cerrahisinde olacak. 5 gün rapor istesem verilir mi, doktorun keyfine mi bağlı?
 
3 gunden fazla verilemez, 5 gun yatan hastaya verilir. Doktora bagli degil.

O dis icin de en fazla 2 gun verirler.
  • neferkitty  (12.01.16 10:49:27 ~ 10:52:48) 
vermezler,
zaten ilk günü atlattın mı sonraki günler normal diş çekilmiş gibi oluyor.

  • livaneli kadir  (12.01.16 10:52:04) 
ben yirmilik dişten 10 gün almıştım.


  • gulsum  (12.01.16 11:00:13) 
benim diş geçen hafta ameliyatla cerrahide alındı. 4 dikiş atıldı. al kardeş sana rapor diyen olmadı. umarım verirler.


  • teknikekip  (12.01.16 11:05:35) 
4 tane bundan daha kötü durumda gömülü diş çektirdim, hiçbirine vermediler:(
gerçi ben de istemedim, kimse de sormadı.

  • peggy  (12.01.16 11:11:17) 
hacım diş hekimiyim. adsm de çalışıyorum. bu 5 gün gerektirmez ama hekim veremez diye bişey yok. sen bi söyle hekime zor çıkarsa diş olmaz demiyoruz genelde.


  • ne olacak yau  (13.01.16 21:48:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.