[]

Word'de sütunlara bölerek yazma

Merhaba. Yazdığım raporun anket bölümünü sayfa tasarrufu olması için iki sütunda yazmayı istiyorum.
Page Layout > Page Setup > Columns > Two
Bunu yaptıktan sonra yeni bir section break oluşturuluyor ve raporun kalan sayfalarında sayfa numaraları bozuluyor, sıfırdan saymaya başlıyor.
Sayfa numarası düzenini bozmadan nasıl düzenlerim bu belgeyi?

 
footer'a çift tıklayacaksın. sonra en üstte en sağda design die yeşil sekme olacak orada link to previous'a tıklayacaksın ve sayfa numarası devam edecek kaldığı yerden.


  • ayiadam  (12.01.16 11:36:30) 
@ayiadam öneri için teşekkürler. söylediğini daha önce denemiştim ancak başarılı olamamıştım. Diğer yandan tüm düzenlemeyi tamamlayıp sayfa numaralarını sonradan ekleyince söylediğin gibi oldu. Teşekkürler.
Aslında iki sütun yazarken neden section break oluşturuyor hala anlamıyorum ya vardır bir sebebi.
Tekrar teşekkürler...
  • cliquot  (13.01.16 13:16:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.