Avustralya'ya göçmekle ilgili birkaç soru?

1- Aramızda göçmenlik başvurusu yapmış olan var mı?

2- Varsa ne gibi bir yol izledi paylaşır mı?

3- Avustralya'nın resmi göçmenlik sitesinden bir halt anlamıyorum, yolumu kaybediyorum sitede. Daha basitçe ve kabaca step-step anlatan bir site bilen var mı?

4- İstanbul'da göçmenlikle ilgili danışmanlık veren ajanslar var mı, güvenilir bir yer tavsiye edebilecek biri çıkar mı?

Aklıma gelmeyen tavsiyelerinize de açığım. Nereden başlayacağımı bilemiyorum :/
Not: Skilled Worker olarak başvuracağız sanırım. Uzun meslek listeleri var, eşimin ve benim mesleklerimiz listelerde mevcut.

avustralyanın manyak ırkçı bi ülke olduğunu hatırlatıyım önce, sözlükte bir ara kızın biri okul başvurusu yapmış okuldaki kurul red cevabı vermişti. sonrasında kızın tripleri yüzünden onunla bir sürü insan dalga geçmişti. o başlıkta önemli bir nokta orta var, mailleşmelerde profesör şöyle bir açıklama yapmış. avustralya hükümeti türkiyeyi tehlikeli ülkeler listesine eklemiş.

  • masa penisi  (11.01.16 20:35:35 ~ 20:36:39)
1- buyrun benim.

2- skilled migrant, ama biraz dolambacli oldu. envai cesit ornek de cevremizde.

3- aradiginiz vize sinifina gore anahtar sozcukle arama yaparsaniz, gocmenlikle ilgili platformlara yonlendirilirsiniz. kimisi aciklayici, kimisi kafa karistirici. bir de forum siteleri var, gayet yararli ve islevli olabiliyor.

bir yerden baslayin da, akliniza takilanlari sozlukten ulasip sorabilirsiniz.
  • viva paulista  (11.01.16 20:36:25)