Ürünü internetten alayım mı?

n11'de aradığım ürünü piyasanın çok altında bir fiyata buldum.
Mağaza puanı %97. Ürüne 8 yorum var ve hepsi olumlu.

Ancak 1000 lira üzeri ve hassas (kamera) bir ürün olduğu için korkuyorum.
Alayım mı?

al tabi neden almıyorsun.

  • rivaldobebetoronaldo  (09.01.16 23:32:11)
al bunu alamaz mıssın... ehemm...

Hocam, urun dandik cıkarsa onay vermezsin , paranı geri alırsın. n11 guvenilirdir.
  • anonymice  (09.01.16 23:34:57)
mağazayı söylersen daha çok yardımcı olabiliriz bence.

  • anksiyetik pia  (09.01.16 23:35:12)
yakın zamanda n11'den çok uygun bir fiyata uzun zamandır aradığım fotoğraf makinesini aldım. mağaza yorumları iyiyse ve ürün yorumlarında da sıkıntı yoksa, al. sıkıntı olmaz.

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (09.01.16 23:35:44)
@anksiyetik pia, mağaza bu: www.n11.com

  • hadi ya la  (09.01.16 23:45:06)
piyasanın çok altında peki amerika fiyatının neresinde? cidden çok alttaysa vardır bişey refurbished olabilir ikinci el olabilir vs.

ha bunlar bozuk demek falan değil. Refurbished ürün aldım çatır çatır çalışıyordu. Ama bilerek al. Bence mesaj at sor hacı olayın ne senin diye. Genelde doğru cevap veriyorlar(sonra uğraşmamak için).
  • rodriguez2  (09.01.16 23:48:08)
bak şu tesadüfe, benim de makineyi aldığım market bu :)

sıkıntı yoktur, güvenilir bir market bu.

lakin ürünü alırken açıklamalara dikkat et, bazı ürünleri teşhir ürünü. zaten açıklamada bunu yazıyorlar. ben dikkat etmemiştim, adamlar o kadar düzgün ki, efendim bu ürün teşhir ürünüdür demek için beni aradılar. iptal edelim, sıfırını alayım dedim, tamam dediler, sıfırını yine çok uygun fiyata aldım.
  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (09.01.16 23:53:21)
Özgül Fotografçılık'a da bir bak istediğin marka model var ise, alternatif olsun.

  • fuya  (10.01.16 14:30:43)
ihtiyaçlarımızla birlikte günümüzde teknoloji ürünleri iyice arttı. bir teknolojik ürünü alırken şüphelerimiz oluyor. ürünün kalitesi ve kullanışlılığı bakımından nasıl olduğunu merak ediyoruz. bu ürünleri sizin daha önceden almamanız tabikide fikir sahibi olmanıza engel değil. yorumbudur.com sitesinde daha önce teknoloji veya kozmetik ürünlerini kullanmış olanlar ürünler hakkındaki olumlu ve olumsuz tüm düşüncelerini sıralamış. yorumları inceleyerek sizde endişelerinizi azaltıp daha iyi ürün seçimi yapabilirsiniz.

  • fake  (19.10.18 15:36:12 ~ 20:18:50)