Sevgiliyle gitmelik Avrupa şehirleri?

İtalya planlamıştık ama biz alana kadar biletler pahalanmış. Prag'a gitmiştim, tam sevgiliyle gitmelik diye düşünmüştüm ama bilemedim. Paris'e gittiğimde çok sıkıcı gelmişti ama sevgiliyle farklı olur belki? Amsterdam cepte. Başka aklınıza gelen yer var mıdır? Viyana nasıldır mesela? Gece hayatı canlı olursa süper olur.

Budapeşte <3

  • Lim5  (09.01.16 21:51:07)
bratislava o zaman
gece hayati iyiymis gormesemde duydum. budapesteye'de yakin

  • jedilance  (09.01.16 21:51:58)
kafa dengi biriyse her yerde eğlenirsiniz. ama orta ve doğu avrupayı bu mevsimde düşünmeyin derim. ispanya ve portekiz'i tavsiye edebilirim.

  • in vino veritas  (09.01.16 21:53:01)
@in vino veritas portekiz imkanım olsa hayatımı geçirmek istediğim yer ama biletler pahalı :( bir de bu ufak gezinin ardından gitmemiz gereken ülkeye uzak kalıyor, iki kat masraf yani. yine de sağolasın.

  • rivulet  (09.01.16 21:55:23)
Viyana gece hayati cok iyidir.
Turistlere klasik muzik sattiklarina aldanma
:) saglamdir yani.
  • kuehles blondes  (09.01.16 22:01:43)
Belgrad? Hem çok güzel bir şehir hem de gece hayatı oldukça canlı.

  • peki madem  (09.01.16 22:02:14)
@kuehles blondes
party time olayları mı? nesi iyi?

  • aklimdakisorular  (09.01.16 22:04:43)
Budapeste kesinlikle. Hatta sonra viyana'ya gecebilirsiniz.

  • dijalli  (09.01.16 22:06:29)
@peki madem Belgrad'a Türkiye'den hep gidilir mantığındayız :)

  • rivulet  (09.01.16 22:14:50)
roma diyecektim biletler pahalilanmıs demişsin.
hangi döneme bakıyorsunuz, pegasus gayet ucuzdu. dilerseniz hatta kampanyada kalan 2 tane biletim var yurtdısına olan ucuslarda gecerli, size satayım:)

  • galandar kostumu  (09.01.16 22:34:54)
@rivulet

Club, bar, konser, cafe...
Yani ne ararsaniz var :D

Ne tur mekan ariyorsunuz,
Luks gece klubu de var, les mekanlar da var.. Var yani cok.
Oturup sadece bira iceceginiz mekanlar zaten cok. Yiyecek icecek yerleri baya cok sayida.

Viyana iyidir yani. Hem eglence acisindan hem turistik/kulturel acidan tatmin olursunuz.
Bratislavada eglence var evet ama gezmek icin asla ama asla tatmin edici degil, 3-4 saatlik bir yer. Viyana ise hele de ilginizi ceken muzeler varsa baya iyi.

Ama pahali biraz.
Budapestenin eglencesi iyidir, daha ucuzdur. Ikisi de olabilir yani.

Ama 4 gun vaktiniz varsa ikisini de sikistirmayon,
6 gun filan varsa ikisi birden olabilir.
  • kuehles blondes  (09.01.16 23:10:33)
@galandar kostumu çıkış amsterdam'dan olacağı için biletler pahalı ama yine de teşekkürler :)

  • rivulet  (09.01.16 23:47:13)