Mezuniyet törenine katılmak mı yoksa Work and travel'a gitmek mi?

Daha önceki senelerde aile bireylerinin düğünü, staj vs derken bir türlü Amerika'ya work and travel'e gitme fırsatım olmadı. 4. Sınıfın yazında sizce mezuniyet törenine katılmak mı yoksa Work and travel'a gitmek mi? Ben çok kararsızım sizce?

kesinlikle work and travel.

  • karsinin aksisi  (09.01.16 19:31:03)
mezuniyette güzeldir ya ben gitmedim içimde kaldı. illa 2sinden birini mi seçmen gerekiyor? önce mezuniyete git sonra work and travel. olmaz mı?

  • freetakilir  (09.01.16 19:32:18)
yav boşver mezuniyet törenini, gereksiz goygoy. onlarca işsiz adayı arasında kep atmak gereksiz. w&t gibi fıstık gibi bir imkan oluşursa kaçırma.

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (09.01.16 19:33:04)
Mezuniyet neymis ya. Wt gibi imkan olmasa dahi gidilmeyecek bi mevzu mezuniyet.

  • rayde  (09.01.16 19:34:30)
ben mezuniyet baloma gitmek yerine tatile gittim pisman degilim.ha ama benim bahsettigim balo.kep torenine gitmistim ama katilmayan coook kisi vardi.bence wat.

  • aquarium  (09.01.16 19:38:21)
mezuniyet gereksiz wat'a git kesin

  • cekilmis gayfe  (09.01.16 19:40:47)
kesinlikle wat

  • basond  (09.01.16 19:43:05)
Kpss'ye girmeyip wat'a gelen arkadaşlar vardı. Hiç pişman olmadılar.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (09.01.16 19:53:08)
mezuniyet töreni nedir allasen, yurtdışı nokta net.
wat olmazsa; avrupa'ya ücretsiz gitmek...

  • late viper  (09.01.16 21:21:31)
gözlerini kapa. birini yapıp diğerini yapmadığını hayal et, biraz düşün güzel bir hayal kur, geniş boyutlu. uzun uzun gerçekmişcesine. iki türlü de hayal et. hangisinde yapmadığın şey daha çok içini acıtacak, içinde kalacak. işte o içini acıtanı yapmalısın.

  • mobydick  (09.01.16 21:25:31 ~ 21:26:28)
mezuniyet göreninin bir faydası yok. wat ise hem tecrübe, hem yeni ülke deneyimi, hem yabancı dil, hem yeni insanlarla tanışma. artısı çok.
wat yapıp pişman olanı henüz duymadım. mezuniyet törenine gitmeseniz eksikliğini çekmezsiniz.

  • gogu delen adam  (09.01.16 21:47:17)
Work and travel net bir sekilde. Lisans arkadaslarinla araniz iyiyse gorusmeye devam edersiniz mezuniyette bir sey kacirmazsin. Kotuyse zaten gidip napcaksin bosver work and travela git.

  • turuncu sufle  (09.01.16 23:47:30)