[]

E-Ticaret İçin Yol

Selamlar,

E-ticaret sitem bitmek üzere. %90 elektronik, %10 muhtelif şeyler olacak sitede. Tasarımı sade, kullanışlı bi site.

Şimdi tanıtımdır, reklamdır, markadır bu konuda yapmam gereken neler var? Bana bi yol çiz be duyuru :( Boşa gitmesin bunca emek.

 
Dijital pazarlama senin anahtar kelimen


  • we miss freddie mercury  (09.01.16 17:40:26) 
@acemi, kaç para ulan bi danışman :(


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (09.01.16 18:17:38) 
Söylendiği gibi danışman gibi bir şey lazım sanırım.

Zaman ayırabilirseniz google partners üzerindeki adwords eğitimlerini yaparak ilk önce küçük bütçelerle reklam verebilirsiniz, hiç yapmadığım bir şey ama ben olsam önce arama sonuçlarına yönelirdim.
  • atom karincanin torunu  (09.01.16 18:27:22) 
Evet, adwords üstünde duracağım bir mevzu. İkinci olarak sosyal medya hesaplarını oluşturdum. Üçüncü olarak da facebook'a reklam vermeyi düşünüyorum.ç

Başka n'abim?
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (09.01.16 18:40:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.