elimde 3 model var nasıl karsılastıracagım?

ev buyuk, airties rt 206 var ama onu degiştirmem lazım yetmiyor.

eldekiler şöyle:

huawei hg521 -bu cok kötüymüş anladıgım kadarıyla
airties rt205
inca im-300nx

internette işe yarar bişey bulamadım, nesine bakmam lazım bunların. ya da direk bilen varsa cok makbule geçer

Sinyal yetmiyorsa yönlendirici almanız daha uygun olacaktır veya eski airties modeminizin varsa şimdi adını unututtuğum yöntemler wifi alanınızı genişletebilirsiniz.

  • atom karincanin torunu  (08.01.16 22:26:51)
airties rt205 eski model ama çok sağlam modemdir, 5-6 sene hiç problem çıkarmadı bana. atom karincanin torunu'nun dediği gibi rt205 ve rt206 arasında köprüleme yaparak wifi alanı da genişletilebilir. airties köprüleme diye arama yapınca bayağı bir rehber çıkıyor.

huawei'yi kendin duymuşsun kötü diye, inca da biraz dandik bir marka diye biliyorum.
  • gezgin rocker  (08.01.16 23:10:24 ~ 23:11:18)