[]

Google'da aramayla cevabı hemen bulunabilecek sorular

Merhaba! Duyuruda duyuruyu tartışmak belki verimsiz, saçma ve insanları birbirine düşürmeye müsait. Ama öğlen silinen duyurular üzerine bir tartışma oldu ben de başka bir konuda düşünceleriniz merak ettim. Bazı sorular var ki kısaca Google'da arayarak hemen cevaplanabilir. Kaç kere şu film nedir soruları için duyuruda yazan cümleyi aynen arama çubuğuna yapıştırarak cevap buldum mesela. İnsanların bu kadar üşengeç olması, kendisinin kolaylıkla ulaşabileceği bilgiyi başkasının ayağına getirmesini istemesi beni gıcık ediyor. Sizi de rahatsız ediyor mu?

Not: O zaman sen de cevap verme diyeceksiniz, haklısınız. O kısım tamamen benim suçum.


 
O tarz sorular soranları "kati surette cevap verilmeyecek üşengeç aty*rrakları" gibi bir şekilde işaretleyebilsek ve sorularını görmesek keşke.


  • hic sikilmadan seks yaparim  (08.01.16 21:25:23) 
Belki hiç duyurusu yoktur duyuru açmış olmak için soruyordur


  • kibrit  (08.01.16 21:37:37) 
@kibrit neden sadece duyurusu olsun diye duyuru açma ihtiyacı duyar ki birisi?


  • peki madem  (08.01.16 21:53:16) 
Ben rahatsiz olmuyorum. Rahatsiz olmak icin bir sebep bulamadim kendime.


  • stavro  (08.01.16 21:56:51) 
@peki madem açtığı duyuru sayısını artırmak için, bir miktar ilgi, istiyordur, bizi trollüyordur


  • kibrit  (08.01.16 23:45:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.