[]

Taksimde bar tavsiyesi

Merhabalar, taksimde kafepi küçük beyoğlu tarzı, oturup güzel müzik eşliğinde bira içip muhabbet edilebilecek nereyi tavsiye edersiniz?
 
Lise son üniversite hazırlık bari arıyorsunuz: küçük ev, uçan ev, içen arı, ekvator, eskici, dildohane filan hep gidebileceğiniz yerler.


  • hic sikilmadan seks yaparim  (08.01.16 18:58:06) 
Teşekkürler hocam aslında o evreleri geçeli epey oluyor ama :) yine de ne taraftadır acaba bu yerler?


  • mate soul  (08.01.16 19:26:03) 
kafe pi ve küçük beyoğlu'nun eskici ile ne alakası var yahu? :)

Asmalı mescid'e gidip ordaki mekanlara göz atabilirsin. hepsi bahsettiğin ayardadır.
  • emfuzi  (08.01.16 21:14:14) 
thales
kharon

  • oldtimer  (08.01.16 22:49:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.