hostelde ne lazım olur

merhaba,

10 gün hostelde kalacağım. yanımda ne götüreyim? normal eşyalar dışında. asma kilit aldım, havlu gerekir mi?

yıkanacaksan havlu lazım olur tabi, terlik de al mutlaka. banyodan çıkıp ıslak ayakla ayakkabı giymeye çalışmak zorunda kalmazsın.

  • tolga asp  (08.01.16 11:29:33)
Terlik olabilir, rahat dolaşmak için.
Havlu gerekir.
Titiz biriysen yastık kılıfı götürebilirsin.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (08.01.16 11:30:10)
Havlu ve kesinlikle terlik.

  • franz kafka  (08.01.16 11:37:11)
terlik yerine sandalet götüreceğim. yastık kılıfı ve havluyu ekledim teşekkürler.

  • tukenmez adam  (08.01.16 11:43:04)
Uykun hafifse, kulak tıkacı olabilir.

  • jose arcadio buendia  (08.01.16 11:50:35)
yoğun bir hostelse prizler dolu olabilir, priz çoğaltıcı götürebilirsin.

www.selcukkardesler.com
  • tolga asp  (08.01.16 12:03:21)
4lü uzatma aldım :)

  • tukenmez adam  (08.01.16 12:12:51)
Bir çok arkadaş dolaşmak için terlik yazmış siz de sandalet götürüyorum demişsiniz. ben de terlik diyeceğim ama banyoda kullanmak için. bazı hostellerin banyo alanları aşırı rezalet oluyor oraya çıplak ayakla basamıyorsunuz, plastik bir terlik çok işinize yarar. tabi dikkat edin kayıp düşmeyin.

  • niphrodel  (08.01.16 13:41:20)
Gece ışıklar kapatıldıktan sonra kitap okumak gibi bir niyetin varsa mini bir fener, ya da şu kitap ışıklarından.

  • long live rock n roll  (08.01.16 14:07:55)
havlu alıp boşuna yük etme yanına, hostelden kiralarsın.

  • solskjaer  (08.01.16 16:11:27)
yastık kılıfı
peştemal cinsinden havlu
hafif, parmak arası terlik
kaliteli kulak tıkacı
powerbank

hatta temizlikten emin değilseniz, www.ebay.com tavsiye ederim.
  • mesgul ve huzursuz  (08.01.16 17:46:45)