Şu elbise nasıl?

İnstagramda gezinirken denk geldim, daha önce sadece bir kere böyle bir yerden alışveriş yaptığım için de emin olamıyorum. Etrafımda gösterdiklerimin bir kısmı çok beğendi, bir kısmı hiç beğenmedi, bir kismı da resimdeki gibi gelmez dedi.

Sizce nasıl bu elbise? Siparis vereyim mi? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

Elbisenin linki: i.hizliresim.com

ben çok beğendim, ince ve uzunsan güzel durur ama tam tersiysen hiç yakışmaz.

  • tolga asp  (08.01.16 10:23:05)
güzel ben beğendim. bu arada telefonun sarjı azalmıs.

  • all girls dream  (08.01.16 10:23:55)
şapkası falan güzel duruyor. bence de güzel.

  • majigoria  (08.01.16 10:25:16)
Bu kızın üstünde iyi de bu kız çuval giyse de yakışır zaten

  • i ve been mistreated  (08.01.16 10:26:18)
bence guzel.

  • jimicik  (08.01.16 10:27:28)
I ve been, biz de tam aksine kızı hiç beğenmedik mesela. Bir arkadaşım eblek suratlı filan dedi hatta :)

Kızın üstünde iyi durmuş tamam ama daha çok elbisenin modelinin nasıl olduğunu soruyorum ben aslında.
  • fraise  (08.01.16 10:28:38)
çok ucuz duruyor. güzel olacağını zannetmiyorum bu elbisenin.

  • Angelismeee  (08.01.16 10:29:06)
böyle fiziğiniz yoksa uğraşmayın, bunda bile zar zor güzel durmuş. :D

  • nice tnetennba  (08.01.16 10:30:18)
Kızın yüzü değil önemli olan, vücudu ince ve uzun. Bacaklara baksana. Koca popolu belsiz şişman birine gitmez demeye çalışmıştım

  • i ve been mistreated  (08.01.16 10:31:05)
Zayıf değilsen alma.

  • arnold schwarzeneger  (08.01.16 10:31:13)
bu elbiseleri instagramdan almak mantıksız bence. instagramda satanlar da aliexpress ve benzeri yerlerden alıyorlar. daha çeşitlilerini bulabilirsiniz.

elbise ise bence de basit duruyor.
  • pokerface  (08.01.16 10:32:10)
kumaşı çok dandik duruyor.

  • kayranin kedisi  (08.01.16 10:32:14)
elbise güzel de, iade edebiliyorsan al.

funchoke.com
  • allineed  (08.01.16 10:33:12)
Elbise çok güzel, sana da çok yakışır fraise. Kesin bilgi, yayabilirsin. (Eğer bedeni büyük gelirse de bana gönderebilirsin :D)

Ha, ama kalite olarak fotoğraftaki gibi gelmeme ihtimali yüksek bence de. Eğer iade şansın varsa ya da vereceğin para senin için çok önemli değilse, al gitsin :)
  • pandispanya  (08.01.16 10:34:49)
Hah, kayranin kedisi asıl merak ettiğim buydu zira ben kumaştan Vs hiç anlamıyorum. Saçma sapan bir elbise gelir de üzülürüm diye korkuyorum.

kiloyla vs ilgili sıkıntım olsa almayi bile düşünmedizdim zaten. Dediğim gibi elbisenin modeli ve kumaşının nasıl durduğunu soruyorum ben.
  • fraise  (08.01.16 10:35:06)
fermuarı hoşuma gitmedi.

  • tepedeki psychedelic adam  (08.01.16 10:35:16)
bence güzel değil. kuması olsun modeli olsun. elbisede kapşon çok sinir bozucu bence.

  • nick konusunda kararsizim  (08.01.16 10:51:41)
Elbise güzel, sana da yakışır bence ama kumaşını ellemeden alma, polyester ağırlıklı bir kumaş ise terden mahveder/üşütür. Keçe karışık ise tüylenme ihtimali mevcut.
Ben fermuarlı elbiselerden/eteklerden pek hoşlanmıyorum, çorap kaçırma ihtimalleri sebebiyle. Bir de yıkanınca bir süre sonra fermuara yakın kısımlar büzüşebiliyor, aksi şekilde fermuar ağırlığı ile sarkabiliyor.

Hevesini kırmak gibi olmasın ama sırf bu sebeplerle mesafeli durdum kendisine
  • kaymaktutmayansicaksut  (08.01.16 11:24:22)
Çok güzel valla ben de çok beğendim , ben de siparis vercem şimdi :) teşekkür ederim

  • lilidance  (08.01.16 14:39:41)
Sadece L ve M kalmış bu arada ben verdim sipariş :)

  • lilidance  (08.01.16 14:50:56)
hakikaten düşününce kumaşı dandik sanırım. böyle evde giydiğimiz günlük sweatshirt'lere benziyor. dirsek kısımları falan çıkıyor ya bir de bunların. onlar gibi. yoksa model güzel gayet.

  • majigoria  (08.01.16 14:51:45)
L ve M kaldıysa ben zaten siparis veremem :)

  • fraise  (08.01.16 15:27:00)