Sizce bu daire nasıl?

www.sahibinden.com

Aileyle oturulur mu? 2 kişi yaşayacak.

giriş katı olduğu için benistemem:(

  • indescribable  (08.01.16 02:26:42)
Depremden sonra ust kat takintisina sahip oldum. Geceleri uyuyamam ben olsam. Evin yeri feba degil ama bina cok eski gibi

  • rubiks cube  (08.01.16 02:31:14)
binanın yaşı 0.

o kadar ucuzsa bir iş vardır diye düşündüm ben içinde şahsen. ucuz değil mi bu istanbul için?
  • devilred  (08.01.16 02:32:50)
@rubiks cube

Bina yaşı 0'mış. Evet deprem gerçeği var ama şuan oturduğum bina o kadar eski ki ilk depremde kesin ölürüm. %100.

@devilred

Bu bina için çok ucuz değil aslında. Normal sayılabilir.

Benim merak ettiğim nokta sizce kullanışlı olup olmadığı. Şuan oturduğum daireye göre çok iyi bir daire benim gözümde. Tramvaya yakın olması, görece olarak merkezi olması da iyi benim için. Eğer bu fiyatlarda görece olarak merkezi bir daire bulamazsam mecbur Avcılar, Beylikdüzü gibi yerlere taşınacağım ve ben oralara gitmek istemiyorum. :/
  • tavish11  (08.01.16 02:37:05)
ben de giriş katlardan uzak duruyorum genelde. ama bu olay biraz kişisel, senin için böyle bir dert yoksa, evin yaşında başında bir sıkıntı yok görünüyor. görünürde temiz de zaten.

ama ben böyle giriş kat yerine beylikdüzü'nü tercih etmiş biriyim. harika bir yer, taksilerinin rengi bordo :)........
  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (08.01.16 02:43:20)
Giris karanlik olur. Pencere karsisi duvar bir de.

  • nekolaytezla  (08.01.16 03:21:50)
Karanlık bir daire. Depresyona girersiniz.

  • i ve been mistreated  (08.01.16 05:09:55)
Karanlık güneş almıyor

  • enkolaykullaniciadi  (08.01.16 07:22:46)
Giriş katının 3 önemli dezavantajı vardır:
1-Karanlık olur.
2-Altta daire olmadığı için kışın zor ısınır.
3-Dış kapıdan giren çıkanın, sokağın gürültüsü gelir.

ben olsam biraz daha kendimi zorlayıp en azından 1. kat falan bakarım. ayrıca odalar küçük.
  • merhum  (08.01.16 07:24:35 ~ 07:25:16)
Giriş katıymış, böcekler kolayca girer. O evi asla almazdım, duvara bakan pencere bunalım moduna sokar insanı.

  • faraton  (08.01.16 07:33:07)
çok çok zorda değilsen alma burayı. dedikleri gibi her şey bir kenara karanlık olması gerçekten depresyona sokar. 1,5 yıl benzer bir evde oturdum. kafayı yiyordum.

  • zam sampiyonu domates  (08.01.16 07:55:12)
mutfak daire girişinin dibinde olur mu yahu?

  • dessy  (08.01.16 08:24:53)
dessy+1 Gelen geçen montunu tezgaha bırakacak gibi. Ayrıca karanlık konusuna da katılıyorum

  • lcha  (08.01.16 08:39:37)
bence çok pahalı bu fiyat bu daireye tüm olumsuzluklar mevcut

odalar sıkış sıkış
daire karanlık ve -1 de bile sayılabilir.. soğuk ve rutubet elbette olacaktır.
aramaya dewam etmelisin.
  • Angelismeee  (08.01.16 09:03:21)