[]

house of cards

izliyim dedim,

netflix'e üye oldum.

yok bu meret burda. niye acaba?

netflix'e özel dizilerden değil miydi bu?

 
Gir izle bi yığınla yabancı dizi sitesi var. Marco polo izle ya da şimdilik olmadı.


  • westblack  (07.01.16 23:50:14) 
yiginla yabanci dizi sitesi oldugunu bilmiyordum tsk cvp icin. aydinlandim.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.01.16 23:53:38) 
henüz lisans vs. sebeplerden dolayı netflix türkiye'de yok. büyük ihtimalle yakın zamanda eklerler gerçi.


  • king lizard  (08.01.16 00:04:30) 
abi cok sacma, adam kendi dizisini nasil yayinlayamaz, madem disariya acilma planin var ne diye sozlesmene yarin obur gun gelirsem yayinlarim haberin olsun diye koymazsin. nasil bir yonetim anlayisi anlayamadim.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (08.01.16 00:06:26) 
VPN ile ABD'den bağlanırsan görebilirsin.


  • mr sherlock  (08.01.16 00:12:20 ~ 00:12:25) 
sanırım türkiye yayın hakları şimdilik dijitürkte. ondan böyle oluyor.


  • simten  (08.01.16 10:33:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.