[]

kayınpedere hediye

mayıs gibi evleniyorum. 5 ay kadar önce nişan oldu. nişandan 1 ay önce tanıştık. adam baya iyi bir adam. biraz durgun ve sessiz.

ben ona bir hediye almak istiyorum. hali vakti yerinde, firma sahibi. ona özel bir şey olsun istiyorum ama öyle kişiye özel kalem, cüzdan falan değil.

şimdi gözlemlerime göre nelerden hoşlanıyor onu anlatayım

- osmanlıyı seviyor.
- alkol almaz, hacı.
- teknolojik aletlerden tablette okey oynamayı sever, başka bir şey görmedim.
- genelde marka giyinir.
- tesbih çeker, yüzük takar.

ben şimdi bu adama ne alayım?
yada size ne alınsa sevinirdiniz? böylede soralım. belki başka bir fikir çıkar.

 
Bunu al git: www.hepsiburada.com


  • angelus  (07.01.16 10:16:18) 
güzel bi tespih al, çok mutlu olur kesin.


  • rencber  (07.01.16 10:31:12) 
gelin bohçası hazırlama niyetin yoksa seccade al.


  • cilekli krep  (07.01.16 10:31:31) 
oltu taşından çok şık ve zarif tesbihler var. ucunda tuğralı imamesi olan bir tesbh alabilirsin.


  • mazeret dilekcesi  (07.01.16 10:37:48) 
Mazeret dilekcesi +1
Hatta tesbihin bas kısmına ad ve soyad bas harflerini yazdırırsınız

  • purplee  (07.01.16 10:52:31) 
el yapımı tespih alabilirsin, güze lbir işleme, değerli bir taştan ama her el yapımı diyene kanmamak lazım, sonucta taşı ipe elle dizmek değil, taşa elle şekil vermek makbul olan.


  • paranoyak kedi  (07.01.16 10:54:58) 
telkari tesbih alabilirsin. çok güzeller gerçekten.

www.google.com.tr
  • buffy de vampir sayılır  (07.01.16 11:27:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.