[]

Hava sıcaklığı ve deprem

Hava bugün istanbulda ilginç bir şekilde sıcak. Sizce deprem habercisi olabilir mi?
 
Her yil beklenmedik sicakliklar oluyor, alakasi yok. Depremle dogrudan baglantili bilinen elle tutulur pek bir sey yok.


  • stavro  (07.01.16 00:11:33) 
depremler her dakika olan bi durum öyle sadece sıcaklığa bağlayamazsın bir sürü etmen var.

henüz değil, son depremler ve marmara bölgesinde öyle ani hareketlenme yok.

sonuçta evrimini tamamlamamış kara parçası ne kadar statü olarak efso bi yerde olsak da en dandik yer aslında. sağlı sollu kıtalar bize yürüyor da biz de kuyruğu dik tutma çbası içindeyiz kara parçası olarak.


duyurunun 2015 model ahmet mete ışıkara sıyım.
  • indescribable  (07.01.16 00:15:45) 
Hava ve hava sıcaklığı ile depremin bir ilişkisi olmadığı düşünülüyor. Kanıtlanmış bir şey yok.

Sadece şiddetli depremlerden sonra yağmur yağdığı görülüyor genellikle.
  • ihanet kac kisilik  (07.01.16 00:16:51) 
Lodos diyoruz bu havaya.


  • passive aggressive  (07.01.16 07:26:32) 
ciddi ciddi cevap verilmiş trollemeye


  • d e j i n  (07.01.16 09:40:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.