powerball antrenmani ile kendimi sakatlamam mumkun mu?

powerball almistim parmaklarim, bileklerim guclensin diye. soyle bisey: www.youtube.com

evde takiliyorum bununla ama acaba bunu yaparken nasil bir hata yaparsam, neyi yanlis yaparsam kendimi sakatlarim? yani atiyorum cevirirken bilegi bukuk tutmak zarar verir mi yoksa farketmez, dondur dur mu?
-sirtim agriyor da bugun biraz, acaba powerballdan mi oldu diye-

hehe zaten uzun sure yapamam, canim sikilir.

bir de kac tur yaptigimi gorebiliyor muyum ki? cunku cevirip ekrana bakana kadar yavaslamis oluoyor.

bir de tek elle baslatamiyrum ya, siz yapabiliyor musunuz?
  • jimicik  (06.01.16 10:11:40)
Abi kaç para bu cihaz. Ne işe yarıyor tam olarak. Bilek mı yapıyor yoksa zevkine mi?

  • westblack  (06.01.16 10:19:56 ~ 10:20:45)
12usd ye aliexpressten almistim ben.
topun icinde donen bir kure daha var. cevirdikce hizlandirdikca biraz daha zorluyor seni, kollardaki bisep misep birtakim kaslari calistiriyor. zevkli de ayrica. hizlandikca isigi yaniyor.

  • jimicik  (06.01.16 10:46:28)
çakma powerball'lar çok kötü. işte onlar sakatlayabilir. bilginiz olsun.

  • zam sampiyonu domates  (06.01.16 10:52:17)
@zamsampiyonu ama nasil? neyi nasil yaparsam sakatlarim? benimki cakma muhtemelen.

  • jimicik  (06.01.16 11:14:10)