[]

Saglik raporu

Selam,

ise giris icin saglik raporu nerden alinir. saglik ocagi verir mi?

bi ozel hastaneye gittim 125 tl istediler. :)

 
aile hekimi veriyor


  • freetakilir  (06.01.16 09:25:56) 
devlet hastanesinden alabilirsiniz, hatta bazi firmalar tam tesekkullu hastanelerden rapor ister.
saglik ocagi'ndan emin degilim.

  • viva paulista  (06.01.16 09:26:20) 
ozellikle belirtilmedi tam tesekkullu diye. sadece saglik raporu dendi.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (06.01.16 09:27:16) 
o zaman aile hekiminden aldığın sağlık raporu yetecektir.


  • freetakilir  (06.01.16 09:56:19) 
ben hepsini devlet hastahanesinden aldım. sağlık ocağından istenilken tüm testler yapılmıyor bildiğim kadarıyla.


  • mantarliborek  (06.01.16 09:59:21) 
benden herhangi bir test istemedikleri ve özellikle bir şey belirtmedikleri için sağlık merkezinden aldım, doktor bundan veriyoruz hep bir sorun olmaz muhtemelen dedi. teşekkürler cevaplar için.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (06.01.16 10:20:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.