kan aranıyor ilanlarına bakıyor musunuz?

sb

Evet. Burada paylaşıp, sabitlenmesini rica ettiklerim de oldu.

  • sevgikusunkanadinda  (05.01.16 02:34:06)
şimdi baktım da görüntülenmeleri oldukça az geldi. acaba amacına ulaşabiliyor mu bu ilanlar diye merak ettim.

  • yorke  (05.01.16 02:37:29)
çok kötü karma topliycam ama açık söyliym, sabit duyuruları kafadan geçiyorum. göz görmüyor, reklam gibi filtreliyor otomatik olarak. zaten direkt kaydırıyorum sayfayı aşağı

ama okunmaması, paylaşılmaması gerektiğini göstermez. paylaşılmalı tabi.
  • sttc  (05.01.16 03:13:57 ~ 03:14:22)
detaylı incelemiyorum, cunku kan degerlerim hep dusuk verme durumum yok. ama yine de göz atıyorum, yakında bulunan uygun arkadasım olur da verir diye. ayrıca amcamın ameliyatında gecenin korunde yardımcı olmak icin kac insan aradı, sonra tesekkur bile edemedim:(
sagolsunlar

  • galandar kostumu  (05.01.16 03:32:17)
oraya kocaman harflerle şehir ve kan grubu yazmışlar bence açıp bakmaya gerek yok.
ben düzenli kızılaya kan veriyorum o yüzden genelde böyle duyurulara yardımcı olamıyorum.
umarım kan konusunda daha düzgün bir sisteme sahip oluruz da kimse böyle kan aramak zorunda kalmaz.
  • nedendir bilinmez  (05.01.16 07:42:42)
sabitlenmiş duyuruları direk geçiyorum. arkadaşın dediği gibi google aramalarında çıkan reklamlar gibi görüyorum. direk sabit olmayan ilk duyurudan başlıyorum okumaya.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (05.01.16 07:52:27)
no.

  • Alt4y  (05.01.16 08:31:53)
Bakıyorum ben, içimden şifa da diliyorum ama hepsi benden farklı özelliklere sahip oluyor, istesem de veremem o yüzden. Gerçi ben versem de bana bile zor yetiyor diye almazlar tahminimce.

  • devilred  (05.01.16 08:49:58)
Eger baslikta yer ve aranan kan varsa bakiyorum, yoksa acil kan araniyor tarzi genel bi basliksa beynim reklam muamelesi yapiyor

  • la noix  (05.01.16 09:14:29)