hayattan beklentisizlik

Sevgili duyuru,

Bu satırları fiskobirlik fındık kremasını ekmeğe sürerken yazıyorum. Karnım acıktı lan maruz gör.

Son 4 yılda hayatımda bir kaç iş bazlı minor olay dısında degisiklik olmadı. Aynı stabilite, aynı düzen.

Ve bu beni rahatsız etmiyor.

+Hatun durumları: tamam bir kac kisi oldu ama hicbiri ciddi değildi, içim almadı.
+iş durumları: Aynı düzen devam etti, ne çok zengin ne çok fakirim. Biraz asılsam çok güzel yerlere gelicem aslında ama çalışmıyorum.:p
+psikolojik durum: Sıkılacak kadar, düz adam olacak kadar stabil.

30 yasındayım, 60 yasında yalnız biri olarak hayatta hic bir sey basarmamıs biri olarak öleceğim sanırım.

Ve bu beni rahatsız etmiyor.

Ama içten içe monotonluğun getirdiği bir sıkıntı var (Allahımıza da sukredelim verdikleri icin satır arasında, mümin kızlar eqlesin)

Ha bu arada kız durumlarında şöle bi olay var, artık bıktım, koşmuyorum kimsenin peşinden, kimse de bana bayılmıyor zaten, öyle no mans land tarzı takılıyorum. Nötrleştim iyice

Rahatsız değilim, ama kırmam lazım bu döngüyü. Yannız başıma ölmemek için, biraz daha iyi sartlarda yasamak icin.

Bana döngü kıracağı lazım dostlar. Var mıdır birinizde? (spor yap demeyin özel mesajla taciz ederim)

olm yapamıyorum spor, sigara ıcıorum ben. demeyin.

Soru nerde diyen ergen arkadaşlar: soru içimizde.

daha tam sıkılmamışsın. burda sana "hadi şunu yap" "hadi bunu yap" diyenler ve diyecekler senden beter. eeeeeh eyter beaa! dediğin zman yolunu bulacaksın.

  • justinho26  (04.01.16 22:32:36)
abi öyle ısmarlama motivasyon diye bir şey icad edilmedi henüz. gel deyince de gelmiyor namussuz, ben çok denedim. fiskobirlik iyi bu arada ya, canım çekti, boğazında kalır işalla afiyetle boğulursun fsdjkhfdsjkhfsd. neyse, senin ya dibe vurup motive olman lazım, ya da random birinin hayatına girip seni motive etmesi lazım. gerçi insanoğlu tuhaf yaratık, bi gün uyanıp yeni güne başladığında işe gitmek için otobüs beklerken bişi görüp tüm hayatını değiştirecek kararlar da alabiliyor. böyle düşününce garantisi de yok. du bakalım ya. alternatif bi motivasyon yöntemi bulursan bana da söyle ama, lazım çünkü ondan bi yarım kilo.

  • cevap botu  (05.01.16 00:31:11)