[]

E-9 Hattı hala duruyor mu?

İett'nin sitesi her zamanki gibi çalışmadığı için bir türlü hattın geçiş saatlarine erişemedim. Acaba E9 (Bostancı - Sabiha Gökçen) hala çalışıyor mu? Bir de Kartal İdo'dan geçiş saatini görebilen varsa caps atabilir mi?

Çok teşekkürler.


 
Evet duruyor şimdi baktım. Yalnız Kartal İDO diye bir durak yok, ben de Kartal Sahil durağının görüntüsünü aldım. Bu saatler Sabiha'dan kalkan otobüsler için.

i.imgur.com
  • i was made for you  (04.01.16 12:29:49 ~ 12:32:32) 
iett'nin sitesi daima çalışır.
hat duruyor.
seni sefer saatlerine atıyorsa gene tıkla bu sefer açar.
  • Alt4y  (04.01.16 13:11:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.