[]

fransızca çok basit çeviri

doğal yaşamın, şehirden daha iyi olduğunu anlatan 3-5 cümlelik bir şey arıyorum.

şehir hayatı soğuk ve katı,
doğal yaşam sıcak ve canlı,
insan doğada kendini daha mutlu hisseder, gibi...

 
istediğiniz cümleleri türkçe halde yazın, çevireyim


  • tejeve  (04.01.16 12:43:37) 
pourquoi la nature en ville est un facteur qualitatif de la vie urbaine; pouvoir profiter d’un jardin, de frondaisons forestières, d’éléments naturels tels que soleil, ombre, vent, paysage? cette nature est totalement artificiel créé par les architectes de la ville probablement pour vous faire payer de plus pour les plus petites localités.
Le désir de cette nature se développe en même temps que se généralise le monde urbain comme si les forces de la culture devaient se connecter à celles de la nature pour que le monde reste habitable.
qu'est-ce que la vie urbaine vous rappelle? la politique, la police, les frontières, des bâtiments en pierre, embouteillage..
qu'est-ce que la nature vous dit?

böyle bir şeyler olabilir, kısmen internetten aldım araya bir şeyler ilave ettim falan.
  • tiny penny  (04.01.16 14:10:55 ~ 14:14:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.