Slikon göğüse yaklaşımınız nasıl?

Özellikle sevgilisi/eşi slikon yaptıran varsa çok faydalı olur.

Bir iki kişiden duydum: harika gözüküyor ama bok gibi bi hissi var diye, katılıyor musunuz?

Görüntünün güzelleşmesi his açığını kapar mı? (Bu teorik de yanıtlanabilir)

Daha gergin ama biraz da patlayacakmış gibi bir görüntü olabiliyormuş, negatif mi pozitif mi?

Slikonku meme beğeniyor musunuz? (Genel soru)

Miranda kerr'deki cok guzel, kadin bayagi zayifsa caktirmadan oyle bir dokunus olabilir ama millet ucuza kacinca ortalikta dogal gorunumden ziyade cok kotu bir sekilde pornocu gibi bir meme ortaya cikiyor.

Kolunu uzattiginda filan silikonun komple kaymamasi lazim o da cerraha ve ameliyata bagli, turkiye'deki memeler firt firt oynuyor ve cok belli dolasiyla cok cirkin.

Miranda kerr'in silikonlarinj begeniyorum cok dogal duruyor. Turkiye'de meme konusunda basarili boyle is cikarabilen var mi bilmiyorum.
  • neferkitty  (04.01.16 10:49:29 ~ 11:00:28)
Doğal değil, yaptıranların çoğunlukla vücuduyla orantısız tuhaf bi görüntüsü oluyor. Bu, gören kişide "Oo ne şahane meme" değil de "Bu ne şimdi amk" hissi yaratıyor.

  • angelus  (04.01.16 10:50:35)
Onunla uğraşana kadar bir kadının belini inceltmesi kendisi açısından çok daha hayırlı olur.

  • arnold schwarzeneger  (04.01.16 10:52:56)
erkek arkadasımdan gelsin.
İçinde bir şey oldugunu hissediyorsun iğrenç ve hiç ellemek istmiyorsun sadece bakmalık demişti.

  • fasulyek  (04.01.16 10:53:04)
ben mesela ısırtıyorum onları.

  • anonymice  (04.01.16 10:53:04)
hiç önemli değil; yeter ki büyük olsun.

doğal/sentetik zerre fark etmiyor benim için. o yüzden silikon olması uzaklaştırmaz, bilakis çeker; çünkü düzgün yapıldığı takdirde aklını alıyor.

estetik güzel bir şeydir; estetiğin doğalı, yapması olmaz. estetik estetiktir.
  • mermize  (04.01.16 10:56:22)
hiç dokunmadım ama brazzerstaki tüm kadınların memesi silikonlu. altında ameliyat izleri var çok kötü gözüküyor.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (04.01.16 10:58:02)
Tahta gibi görünmektense slikon görüntü iyidir diye düşünüyorum. Tabii o da dozunda.

  • lcha  (04.01.16 10:58:40)
malum filmlerden edindiğim fikre göre ameliyat izi oluyor, o çirkin duruyor.

  • selam  (04.01.16 11:34:23)
abartı büyük olmadığı ve vücuda uyumlu göründüğü sürece iyidir.

dokunulduğunda da çok farklı aman da bu neymiş hissi yaratmıyor.
  • fever  (04.01.16 11:37:17)
herkese kendi vücuduna göre silikon yapılırsa güzel ama nedense gördüklerim hep aşırı büyük meme yaptırmış, bakınca direkt meme görüyorsun.
bir de her türlü estetik mutlaka belli oluyor. silikon meme, insanın önünde iki tane top gibi duruyor.
ve o kızı her gören "güzel kız ama estetikli" diyecek. ya da kızlar arkasından "aa şu beğendiğimiz kız vardı ya, onun burnu/memesi estetikmiş" diyecek.
bence insan kendiyle karışık olmalı. memesiz kadınların da gayet sevgilileri oluyor, evleniyorlar. bak behati prinsloo adam levine'i kaptı, kadında hiç ama hiç meme yok. bir kadına memesi büyük olsun memesiyle oynarım diye yaklaşan herifler için belki de hayat boyu pişman olunacak bir şey yapmak çok mantıksız.
zaten çocuk olunca memelere süt dolunca 2 beden büyüyecek. ve silikonlar zamanla çok kötü görünecek. aldırsan da meme altında bir sürü iz kalacak. değer mi ya? ya çok kötü olursa? bu riski almaya değer mi? başkası için yaptır demesi kolay...
ben bu bütün estetik isteklerini medya sektörüne bağlıyorum. benim teyzem de eskiden memesizmiş annemin dediğine göre düğününde gelinliğine pamuk doldurmuşlar, kadın şu an 40 yaşlarında, 90 beden memeleri var, hiç inanmazsın yani. ilk kızı doğunca 2 beden büyümüş memeleri.
hem büyük meme başlı başına dert, her büyük memenin ucu yukarı bakmıyor, hepsi harika bir dekolte vermiyor. o 90 beden memeler 25inden sonra sarkacak. ve inek gibi olacak. hadi onu geçtim, vücudunun önünde kaç kilo yük taşımaya değer mi?
en güzeli biraz ayrık orta boy dik meme. ama küçük meme de çok sportif bir görüntü oluşturuyor bence. (popo ve bacaklar sıkıysa)
  • biz de yeni kalkmistik  (04.01.16 11:40:26)
Goruntu olarak cok iyi ama plastik gibi bir his veriyor, o hissi yasayinca butun heyecan kaciyor. Yine de karsi degilim silikona.

  • stavro  (04.01.16 11:49:18)
Genç yaşta diri meme varsa büyük değil diye estetik yapılmasına karşıyım. 50'den sonra estetik düşünülebilir.

Estetikli memeyi derinin içinde hissediyorsun, hiç hoş değil.
  • [silinmiş]  (04.01.16 11:59:45)
silikon yazılır.

  • manuel mandalina  (04.01.16 11:59:51)
bence doğru yapıldığı takdirde @neferkitty +1 mükemmel görünüyorlar.

  • kirazıseviyorum  (04.01.16 12:05:22)
Slikonku meme beğeniyor musunuz?
evet begeniroyurm.

  • all girls dream  (04.01.16 12:11:47 ~ 12:12:39)
Bi seda Sayan a bakın bi demet Akalın a bi beren saate bi ebru Gündeş e bi gülşen e bakın.

Seda nın ki belli bile değil adam çok iyi çalışmış, demet in arasında çift yön metrobüs hattı olur ebru nun kase kapatmış gibiydi bi ara gülşen de estetik vardı gibi bi ara ya şimdi ne yaptı bilmiyorum.
Beren de yapay durmuyor beren ı sevmem ama

Ülkemizde de süper çalışan var,
Karşı değilim yaptırma niyetim var memelerim ayak parmaklarıma değmeye başladı erol köse murat boz keçi memeli diyip uzdugu için beni görmesin :D
  • indescribable  (04.01.16 12:12:47)
Kadın erkek sayısının biraz daha dengelenmesi için yapılmış bir uygulama sanırım. Konuyla alakasını göremedim.

  • Silsile  (04.01.16 12:52:12)
hic ya trolluk isleri :)

turk erkegi, meme severdir farketmez. silikonlu olmasi, tahta'ya cakilmis iki civi gibi durmasindan daha iyidir. onun da seveni vardir, ama gelip gecici hevesler bunlar.
  • ubi dubium ibi libertas  (04.01.16 13:05:46)
scarlett johansson'ınki hiç silikon gibi değildi, silikon olduğunu öğrendiğim zaman çok şaşırmıştım hatta. doğal durunca hiç göze batmıyor kısacası.

  • devilred  (04.01.16 13:19:39)
ya biri "behati prinsloo tahta gibi memesiyle adam levine'ı kaptı demek ki silikon önemsiz" yazmış ahauahahajzkamxlaözöaözö

arkadaşım bahsettiğin kadın şu :
www.google.com.tr

sen bu varlığa azıcık benzedikten sonra değil memen, komple sağ kolun olmasa da olur.
  • littlejack  (04.01.16 13:29:19)
dikiş izleri nasıl oluyor bunlarda merak ediorum. görünüş olarak patlıcak gibi yuvarlak yapılanlar cidden kötü. fake görünen hiçbir şeyi sevmiyorum. bence düz olmak daha iyi, kıyafetlerde çok daha güzel duruyor.

ayrıca bunların hem yuvarlak hem damla şeklinde yapılanları oluyormuş. damla dahi iyi görünüyordur herhalde??

dokunuş olarak her şekilde berbat. gıck gıck ses çıkan gergin sert bir kütle? kayma falan yaptığını da ilk kez duydum o_O
  • sayns  (04.01.16 13:45:44)
yahu tıbbın ilerlediğini hiç mi duymadınız? koltuk altından yapılabiliyor iz kalmadan artık silikon olayı.

kadının istediği bir şey memelerinin büyük görünmesini istemesi. bu da ultra doğal bir his. dolayısıyla silikon da yüksek oranda sıkıntı yaratmayan ve çok etkili bir müdahale.

ekşisözlük de mübarek, küçük meme beğenme deryası. ayy... bende de var küçük meme.
  • mermize  (04.01.16 14:06:27)