Gozleri kapatinca duyu organlarini devasa boyutlardaymis gibi hissetmek

Cok sacma bi baslik oldu ama baska turlu nasil anlatacagimi bilemedim. Gozlerimi kapadigimda agzim, burnum, dislerim, gozlerim kocamanmis gibi hissediyorum. Ara ara da gozumun onune cisimlerin devasa halleri geliyor. Cocuklugumda cok olurdu bu ara yine basladi. Rahatsiz oluyorum ve uyuyamiyorum bu yuzden. Sadece bana mi oluyor? Psikolojide bir adi falan var midir bunun?

Böyle bir rahatsızlığı başka bir insanın daha yaşayabileceği aklıma bile gelmezdi. Bazen gözlerimi kapattığımda hafif bir baş dönmesi eşliğinde devasa boyutlarda, tam olarak tanımlayamadığım bir şey zihnimde canlanıyor ve sanki o şeyi bir toplu iğnenin ucuna batırıp kaldırmaya çalışıyormuş gibi zorlanıyor beynim. Çok çok tuhaf ve tanımsız bir his.

  • yedi faktoriyel  (04.01.16 01:48:21)
bana da oluyor. bir de bazen normal durduğu halde kafamı çok yamuk duruyormuş gibi hissediyorum.

  • king lizard  (04.01.16 01:49:28)
Yalnız değilmişim. Nefes darlığı hissi de oluşuyor bende bunlar olurken

  • rakidabalikolsa  (04.01.16 01:49:40)
Oh cok sukur yalniz degilmisim. hepinize kalp kalp kalp :DD

  • yanliz degil yalniz  (04.01.16 01:51:45)
Duyuruyu okuyunca bir gülümseme yayıldı yüzüme. Yalnız değilsin dostum :)

  • an engineer  (04.01.16 01:56:28)
bana da oluyor. hatta cocukken annem kek yaparken kek hamurunu yerdim ben. o gece gozlerimi kapattigimda da kocaman bir kek kabinda kocaman bir agizla hamurun icinde yuzup nereye baksam kek hamuru gorurdum :) ara ara oluyor hala.

  • tannen  (04.01.16 09:20:30)