Masaüstü oyun bilgisayarı

Selam,

Notebook'um artık çoğu oyunu kaldıramadığından dolayı Masaüstü bir oyun bilgisayarı yapmak istiyorum.

Halihazırda monitör var. Sadece en gerekli parçaların üst düzey olması gerekiyor, diğer parçalar kötü olsada olur, atıyorum 200 dolarlık kasa aldırmayın bana lütfen.

1000-1500 civarına en iyi : CPU,ANAKART,EKRAN KARTI,RAM,HDD,PSU,KASA

kombinasyonlarınıza Allahın emri peygamberin kavliyle talibim.

youtube'da teknopat diye bir kanal var, güzel sistem önerileri videoları mevcut. bir göz at istersen :)

  • mrvengeance  (03.01.16 17:03:42)
Zor dostum cok zor. Sen o parayi cebinde tut bence su haliyle yeni bir pcye yatirmak israf olur.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.01.16 17:04:08)
amd'nin grafik işlemcili cpuları var A10 serisi olması lazım. onlarla bu paraya giriş seviyesi oyun sistemi toplanabilir.

  • orpheus  (03.01.16 17:23:24)
  • orpheus  (03.01.16 17:24:17)
en fazla a10 apulu idarelik bir şey toplanır. komiksin...
www.technopat.net
"bütçe 1000-1500" "en gerekli parçaların üst düzey olması gerekiyor"

üst düzey oyuncu ekipmanlarının fiyatı ile ilgili en ufak bir bilgin bile yok...
türkiye'de bendeki modeli satan görmedim daha, bunun iki model üstü classified serisi. türkiyede satılsa minimum 200-300 lira daha eklerler bunun üstüne işte...
www.hepsiburada.com

sadece ekran kartı fiyatı bu. ha titan da var bundan pahalı, aynı anda 2-3 tane bunlardan alıp sli yapmak da var. sen 1500 bütçe ile gelip "üst düzey" dersen burada sadece dalga geçebilirim... benimkisi üst-orta düzey tek ekran kartlı slisız bir kasayken, tam anlamıyla üst düzey bir kasayı ben 5-6000 liraya bile toplayamamışken 1500'e üst düzey öyle mi?
  • ucan spagetticanavari  (03.01.16 18:44:23)
ps 4 alırım lan o paraya

  • anonymice  (03.01.16 19:02:35)