valiz tavsiyesi...

merhaba,

dün valiz tavsiyesi istemiştim; www.eksiduyuru.com

bugün 1 tane american tourister aldım, büyük boy. yolda gelirken carrefour a uğradım. orda da valiz vardı, iyi de duruyordu, ondan da aldım bir tane o da sert.

carrefour dan aldığım 170tl, american tourister 470tl.

amer.tour. i iade mi etsem?

fotoğraf eklerim gerek olursa.

fotoğraf ekl ede 470lik valize bi bakalım be nasılmış

  • mrvengeance  (03.01.16 16:15:36)
amerikaya falan gidiyorsan, oradan valiz al. buradakilerin yari fiyatina. 470 lira cok para. carrefour mali yeter bence.

  • ubi dubium ibi libertas  (03.01.16 16:25:47)
geçen de yazdım buraya, millet fişekledi alınır fln diye, samsonite a doğru gidiyordum ben

  • nucleon  (03.01.16 16:30:32)
o zaman american tourister ı iade ediyorum, carrefour ile devam edeceğim. tamam ?

300tl cebe kalacak ama umarım bavul patlamaz
  • nucleon  (03.01.16 16:45:12)
kendi aracınla ya da otobüsle değil de uçakla seyahat edeceksen valize verilecek para haram. yükleme bandından hepsi aynı pislik ve ezilmişlikle çıkıyor. amerikanı iade et.

  • manuel mandalina  (03.01.16 16:50:59)
ben amarikaya carrefour valiziyle gittim (ground) taş gibi taş.
ek: benimki sert değil, kumaş valizdi. hala da kullanıyorum, geçenlerde marka adının yazdığı çıkıntısı düştü bir tek. defalarca uzun yol gitti.

  • mesgul ve huzursuz  (03.01.16 17:25:47 ~ 17:28:29)
ya bezler dandik duruyodu sert aldım ben de. bu sert olan da çok iyi duruyor.

hatta american ile kıyasladım, birbirine çok muadil ürünler. tekerlekler çekme yeri, tutma kısmı fln.

american daha düzgün duruyor ama 300 tl ye değmez. yarın iade edeyim bari.

teşekkürler...

ama bunu yazanlar geçenki duyurumda neden yoktu :)
  • nucleon  (03.01.16 17:32:05)
geçen duyuruyu favoriye atıp pusuda beklemişim zaa :D

  • mesgul ve huzursuz  (04.01.16 18:10:00)