Blender smoothie makinesi sebze suyu

Gençler soru şu
Diyet olayina giricem sebze suyu iceyim smoothie yapayim falan diyorum. Bunu icin nasil bir makine lazim?
Bir sürü farkli makime var. Blender seti smoothie makinesi hepsi ortaya karışık buz kirici aparatli vs.
O setlerden alsam buz kirici aparatli pratik olur mu yoksa sadece smoothie makinesi mi alayim?
Butce en son 250 olsun onerin hadi zayiflicam banane

Valla bende Arçelik'in blender'ı var... Her türlü smoothie ve sebze suyunu yapabiliyorum. Öyle çok aşırı pahalı, hedeli hödölü bir alet almana hiç gerek yok... Sürahi şeklinde blenderlardan al yeter. Parçalama özelliği güçlü olsun, 4-5 kademeli olsun, o sana yeterli olacaktır bence.

  • peri kizi 01  (03.01.16 14:44:26)
Surahi seklinde olanlar degil de kap gibi olanlar var. surahi gibi olan (bendeki en azindan) buz kirabilir demesine ragmen kirmiyor ve bicaklarinin arasini temizlemesi zor. Bence tabi :)

Bende su var

www.vestel.com.tr

Cok da memnunum ama daha ucuza almistim bi avmden. Hem ufak hem temizlemesi hic zor olmuyor. Yapiyorum, baska kaba aktarmama gerek kalmadan kapagini takip cikiyorum.
  • kuehles blondes  (03.01.16 15:06:00)
ben bundan kullaniyorum:
www.tchibo.com.tr

gayet memnunum.
edit: stoklar tükenmistir diyor ama bir kac haftaya yesil rengi gelecek tekrar.
  • shi aila  (03.01.16 15:41:18 ~ 15:44:31)
teşekkürler.
@shi aila o aslında iyi bir şeymiş. buz falan kırıyor mu?

  • kult ablasi  (03.01.16 15:49:43)
aciklamasinda da yaziyor buz kirdigi. ben de denedim; yazin buzlu meyveli sütler yaptim hic sorun olmadan.
sirf buzu oldugu gibi parcalayabilir mi bilmiyorum ama sivinin icinde buz küplerini kiriyor masallah catir catir.

  • shi aila  (03.01.16 15:53:51)
vestel mix&go kullanıyorum memnunum. oha sitesinde 170 lira. hepsiburada'dan 70 liraya aldım ve çok da olmadı alalı.

  • anneboleyn  (03.01.16 15:58:19)
onu bekleyeyim o zaman. teşekkür umarım denk getiririm @shi aila

  • kult ablasi  (03.01.16 16:15:15)
vitamix en iyisi. ~1000 dolar gozden cikarirsaniz omur boyu kullanacaginiz bir alet. tamam butceniz 250 liraymis. hmm butceyi azcik yukseltirseniz, muadili var OmniBlend marka. aliexpress'te 200 dolar civari . yikamasi kolay, ve gercekten smooth yapiyor. dondurma da yapiyor. ama smoothie'nin diyetle ne ilgisi var bilmiyorum. bence joylent (yeni nesil toz gida) alin, suyla karistirip icin. bir paket gunluk ihtiyaci karsiliyor..

  • bir varmis bir yokmus  (03.01.16 16:24:12 ~ 16:24:36)
bende vestel go mix kullanıyorum çok pratik yap yaptığın kaptan iç bulaşık derdi falan yok. 70e almıştım bende hb'den

  • gozu acik sevisen yahudi  (03.01.16 16:27:31)
www.vatanbilgisayar.com

1 yila yakin kullaniyorum. bu cihazlarda onemli olan 1-watt, 2-Hazne cam/plastik olusu. 3-Hazne hacmi. f/p olarak en guclu -800 WATT- cihaz buydu ben alirken. ona dikkat edin. buzlu kati vs ne atarsam 5 sn icinde hallediyor.
  • only  (03.01.16 16:32:11 ~ 16:32:55)