[]

İsveç master

Selamlar,
İsveç'deki üniverstelerde mastera başvuru prosedürünü bilen var mı acaba aranızda?

Genel belgeleri ayarladım ve online olarak yükledim fekat bi de postalamam mı gerekiyor? başvuranlar varsa yardım edebilirse sevinirim...

Şimdiden teşekkürler..

 
Henuz gectigimiz yaz masterimi Chalmers'ta bitirdim. Benim basvurdugum sene, evraklari universityadmissions.se'ye posta ile yollamak gerekiyordu. Onlar sisteme yukluyorlardi. Yakin zamanda duydugum kadariyla artik kendin yuklemen yetiyormuş. Yine de emin olmak icin basvuru portalina bakmakta fayda var.

Onun disinda merak ettigin bir sey olursa da yardimci olmaya calisirim.
  • sAINT  (02.01.16 21:08:20) 
başvuru rehberini incele. koordinatöre mail at. illa ki başvurduğun bölümün bir danışman kişisi vardır.

iki şekilde olabilir, online başvurursun ve belgeleri gönderirsin. veya online başvurursun, kabul alırsan belgeleri gönderirsin.
  • sttc  (02.01.16 21:30:55) 
gecen sene basvuran arkadasimdan bildigim kadariyla: o ortak sistemden basvurdu sonra bazi orjinal belgeleri bir de postayla yolladi onlara.


  • jedilance  (02.01.16 22:12:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.