[]

2016 için Blog / App Aranıyor!

Sevgili duyurumun mobilleri;

Şimdi malum yeni sene, yeni kararlar alındı evet..

Bir to do list halinde bunları takip edeceğim, yaptıkça tikimi atacağım, mümkünse hatta ödülümü, alkışımı alacağım; yapmadıkça "hadi bak zaman kısalıyor" hatırlatmalarıyla motive olacağım, hakkında bir kaç cümle de yorum yazabileceğim bir şey lazım.

Blog olur app olur ya da aklıma gelmeyen başka bi şey (gmail değil)

Böyle user friendly olsun, bir de spesifik olarak adres gösterirseniz şahane olur..şunu söyle şöyle kullan vb gibi)

Sevgiler

 
trello, asana


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (02.01.16 17:49:12) 
wunderlist, todoist, any.do.


  • mr sherlock  (02.01.16 17:50:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.