yeni mp3 player icin oneri

On sene once bir tane ipod nano almistim, 1. veya 2. jenerasyon (i41.servimg.com ). dedigim gibi uzun sure kullandim, bir tek sarji kisa surede bitmeye basladi ama normal sanirim pek sorun etmiyorum, bunun haricinde en buyuk problem 1 GB hafiza karti yetmemeye basladi. yakin zamanda yeni birsey almayi dusunuyorum, ancak yeni cikan urunler hakkinda hicbir fikrim yok. genelde mp3 ve turevlerini kullaniyorum (video'yla pek isim olmuyor ama sarj suresi dayanan bir cihaz olursa hayir demem), birkac siteye baktim ama fiyat kalite acisindan uygun birsey bulamadim, yeni cikanlarla ilgili de pek fikrim yok.

kullanan, piyasayi bilen varsa fikirleri duymak isterim.

mutlu yillar

Sony NWZ-B183 tavsiye ederim şarjı baya gidiyo, ses kalitesi de çok iyi

  • masa penisi  (02.01.16 14:00:59)
neden akıllı telefon kullanmıyorsun? şu an asus zenfone 2 kullanıyorum, 32gb kendi alanı var, 32 de ben ekledim. canavar gibi ses veriyor, kendi kulak içi kulaklığı da çok iyi. çok daha ucuz akıllı telefon modelleri de var tabii piyasada.

  • gezgin rocker  (02.01.16 14:20:24)
apple kullandıysan eğer diğer tüm markalar hafif kalır, memnun olmazsın. yıllarca bunu kullandım güzeldi ecx.images-amazon.com ama arkadaşlardan gördüğüm apple lara kıyasla fena değildi. eğer ki sony alacaksan en iyilerinden alman gerekebilir.

  • kupigometa  (02.01.16 14:22:10)
Kullanilmis ama temiz durumda pili degisebilen Android telefon alip gerekiyorsa pilini degistirip microsd kart takip canavar bir mp3 calar yapabilirsin. Veya sansa clip+ oneririm.

  • compumaster  (02.01.16 22:01:32)