[]

Fox Kids Çizgi Filmleri

Ben bunları izlemek, yeğene, kuzene izletmek için arşivlemek istiyorum.

TR Dublajlı olarak bulmak mümkün mü? Kene'yi, Andy'i, Bobby'i, Afacan Dennis'i vs?


 
www.youtube.com

şu hesap türkçe bölümleri yüklüyor.
  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (02.01.16 04:56:03) 
bir şey diyeyim mi?

yapma, yeni nesil çocukların hepsinde bir mallık var. pokemon izletmeye gelmiyor, atlayıp hoplamaya başlıyorlar. keneyi izletirsen napar bilemedim. gerçi yaşını bilmiyorum da senin yeğenin.
  • zoque  (02.01.16 07:56:43) 
Ben casus köpekleri ve keneyi izlettim yiğenlerime beğendiler. Youtube da çoğu türkçe olarak var.


  • fatedtoloveyou  (02.01.16 11:41:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.