manga okumaca

torrentten manga indirdim.
bi de 28 bölümlük bişey daha var

hepsi .jpg uzantılı

bu manga okumada yeniyim
ben bunları nasıl okuyabilirim böyle .pdf mi yapsam nasıl yapsam ?

bi yol yordam gösterir misiniz?

çizgi roman olduklarının farkındasın değil mi? jpg olmasında ne sıkıntı var anlamadım, sağdan sola doğru okuyacaksın ona dikkat et diyebilirim. indirmen gerekiyor muydu bilmiyorum ama zaten çoğu çevrilip online olarak yayınlanıyor bir sürü sitede: mangastream.com

  • neseranni  (02.01.16 02:27:56)
tlf da okumak istiyorum da onu eklemeyi unutmuşum. pardon :(

bi uygulama yokmudur şimdi 100 küsür jpgdosyası olacak onu tlf da nereye atayım?
  • indescribable  (02.01.16 02:33:16)
Tum resimleri ziple. Zip olan uzantiyi cbz olarak elle duzelt. Telefona pvreader yükle ve o programla ac

Telefon ekranı küçük olur, tablet ideal.
  • dafuq  (02.01.16 03:10:57)
Note 4 küçük mu hocam. Tamam Android de var mı dediğin Program?

  • indescribable  (02.01.16 12:22:30)
note 4 küçük bence. yan yatırman lazım, o da uğraştırır. androidde var. beğenmezsen benzerleri de var.

  • dafuq  (02.01.16 17:37:56)